Pobyty Štýrsku

k dispozici 1 lázeňský pobyt Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Rekreační pobyt

Nemáte čas na odpočinek a relaxaci? Kreischberg hotel je to pravé místo k odpočinku a odreagování se. Po dobu pobytu máte neomezený vstup do hotelového wellness centra, kde Vám je k dispozici finská sauna, parní sauna, ochlazovací bazén a jiné. Přijeďte a přesvědčte se sami!
  • 4 dny 3 noci

od 3 070 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 3 070 Kč

Detail pobytu

Štýrsko

Pobyty Štýrsku

Vydejte se na pobyty ve Štýrsku a obdivujte nádhernou přírodu plnou hor, lesů a vinic. Tento jihovýchodní kraj Rakouska, který je bohatý na stovky termálních pramenů, je rájem pro wellness pobyty. Štýrsko je častým cílem turistů hledajících zimní radovánky nebo relax a odpočinek ve wellness. Štýrsko vás zavede do lázní nabízejících malebnou krajinu i moderní wellness hotely. Zažít můžete třeba i originální jablečnou masáž, která využívá přírodní produkty vypěstované právě ve Štýrsku. Wellness hotely i špičkové restaurace vám nabídnou kvalitní štýrská bílá vína odrůdy Sauvignon nebo Chardonnay. Relaxační wellness pobyty můžete spojit s cyklovýlety kolem řeky Mur nebo hrou golfu na místních greenech. Dovolená ve Štýrsku, to je dokonalá relaxace v termálech, kterou doplní aktivně strávené chvíle v místní přírodě.

Tipem na takový výlet může být túra kolem Dachsteinu, kterému se přezdívá "osobností mezi horami".  Na cestě narazíte na zelené louky, ostré skály, někdejší korálové útesy, či ledovcová pole. Využít lze i lanovku, která Vás sveze k šesti okouzlujícím jezerům. Region je ideální i pro milovníky elektrokol. Projet se můžete na 14 trasách, které jsou určeny přímo pro elektrokola. Jedna z nich vede například do známého Salcburku. Štýrsko je opravdu nádherná část Rakouska, která stojí za návštěvu.