Hotel Bergo Resort & Spa

ul. Okrzei 17,, 00058 Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

O hotelu

Hotel Bergo Resort & Spa se nachází v malebném městě Szklarska Poręba, jež leží na rozhraní Jirských hor a Krkonoš. Hotel je obklopen lesem a v blízkosti můžeme nalézt i lyžařské středisko. Poloha hotelu je skvělým výchozím bodem pro výlety v jakémkoliv ročním období.


Celková kapacita hotelu je 140 pokojů v kategoriích Classic, Superior či prostorné apartmány s kuchyňským koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí, setem na přípravu kávy/čaje, miniledničkou, klimatizací, trezorem, fénem na vlasy a koupelnovou kosmetikou.


Pro chvíle relaxace slouží hotelové BERG SPA & WELLNESS, které je v dokonalé harmonii s přírodou. Využít můžete vnitřní bazén, venkovní vířivku s celoročním provozem nebo jednu ze saun. Samozřejmostí jsou pak blahodárné procedury včetně masáží. Za zmínku pak stojí i nonstop posilovna.


V restauraci BERGO si pochutnáte na sezónních pokrmech z lokálních surovin, inspirované přírodou.


Domácí mazlíčci jsou na hotelu povoleni a parkování je možné za poplatek přímo u hotelu.

Stravování

Restaurace BERGO se zaměřuje na kvalitní lokální suroviny, ze kterých připravuje výborné pokrmy v závislosti na ročním období.

Léčebné procedury

BERG SPA & WELLNESS je skvělým místem pro Vaši relaxaci. Vyzkoušejte vnitřní bazén s výhledem do okolního lesa, venkovní celoroční vířivku nebo jednu ze saun (finská, parní, infra). Na své si přijdou i milovníci masáží či různých odpočinkových procedur. K dispozici je i nonstop posilovna.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
Portál Spa.cz si vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 500 Kč za třetí a každou další změnu termínu pobytu rezervovaného zákazníkem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.