Penzion Korzika

Patince - Kúpele 380, 94639 Patince

Termální lázně Patince a okolí

O hotelu

Penzion Korzika se nachází na Slovensku 15 km od Komárna, v rekreačním areálu Patince, v těsné blízkosti letního termálního koupaliště. Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností jedné (14m2) nebo dvou přistýlek (26m2). Každý z pokojů je komfortně vybaven novými postelemi, včetně nových matrací, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, LED televizí s rádiem, ledničkou, klimatizací a balkonem. Pokoj s možností 2 přistýlek je koncipován jako apartmán, má 2 samostatné ložnice, bez kuchyňky. Wifi připojení je dostupné na celé budově. V přízemí penzionu se nachází společenská místnost s kuchyňským koutem. Restaurace se nachází naproti budově, v Penzionu Bonaparte. Parkování mají hosté u penzionu zdarma, je zde také k dispozici úschovna kol. 

Stravování

Restaurace se nachází naproti budově, v Penzionu Bonaparte. V případě polopenze je snídaně podávána formou denního menu s rozšířenou kontinentální nabídkou a večeře formou menu o 2 chodech - polévka a hlavní jídlo. 

Léčebné procedury

Wellness centrum v hotelu Patince a letní termální koupaliště se nachází cca 350 m od penzionu. Hosté penzionu mají během pobytu slevu do bazénového světa ****Wellness centra Patince a neomezený vstup na letní termální koupaliště. Termální voda pozitivně působí na léčbu pohybového ústrojí a kožní choroby. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí