Pobyty Tiszafured

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Letní dovolená

Užijte si léto v krásném a jedinečném prostředí u jezera Tisza a dopřejte si ničím nerušené chvíle odpočinku. Ať už přijedete ve dvou, s přáteli, či s rodinou, pobyt si zaručeně užijete!
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 7 168 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 7 168 Kč

Detail pobytu

Podzimní pobyt ve všední dny

Co takhle prodloužit si pocit dovolené a vydat se v podzimních všedních dnech do maďarského hotelu Tisza balneum. Těšit se můžete na neomezený vstup do Balneo Spa centra se dvěma termálními bazény, vířivkou a saunami a pokud Vám tento relax ještě nebude stačit, využijte nabídku léčebných procedur a masáží a nebo se vyrazte protáhnout do fitness centra, kam máte vstup v ceně. Pokud jde o ty nejmenší, ty mohou využít dětské hřiště a ti starší si mohou zahrát stolní tenis či stolní fotbal.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 5 274 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 5 274 Kč

Detail pobytu

Zimní pobyt ve všední dny

Pro chladné zimní dny bude pobyt v hotelu Tisza Balneum s výhledem na nedaleké jezero Tisa tou pravou volbou. Odpočívat můžete naplno díky neomezenému vstupu do Balneo Spa centru s dvěma termálními bazény, vířivkou a saunami. Pro pravý wellness zážitek využijte také nabídku léčebných procedur a masáží a nebo se protáhněte zdarma ve fitness centru. Pokud Vám zbude volný čas, můžete využít možnosti zahrát si stolní tenis, biliard či stolní fotbal.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 3 917 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 3 917 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Tiszafured

Pobyty Tiszafured

Termální koupaliště a lázně Tiszafüred najdeme nedaleko od maďarského jezera Tisza. Pobyty v lázních Tiszafüred zaručují dokonalý odpočinek v termálních bazénech, které jsou hostům k dispozici i v zimním období. Místní voda má blahodárné účinky při léčbě nemocí pohybového ústrojí a revmatu. Wellness pobyty v lázních Tiszafüred nabízejí návštěvu zážitkového a plaveckého bazénu. Wellness hotely hostům poskytují výhodné balíčky zahrnující vstup do termálního koupaliště, komfortní ubytování a výtečnou maďarskou gastronomii. V Tiszafüredu vás tak čeká plnohodnotná dovolená. V lázních Tiszafüred navštivte nový zážitkový park s adrenalinovými disciplínami a stezkami pro děti. Pobyty v lázních Tiszafüred si též můžete obohatit o vyjížďku na člunech po jezeře Tisza.