Hotel FIS

K Vodopádom 4028/6, 05985 Štrbské Pleso

Vysoké Tatry - wellness

O hotelu

Hotel FIS*** se nachází ve Vysokých Tatrách v nadmořské výšce 1346 m. n. m. nedaleko jezera Štrbské pleso a je označován jako největší hotelový a zároveň sportovní komplex v této oblasti. V srdci slovenských Velehor si můžete dopřát ničím nerušený odpočinek a relaxaci. Čerstvý horský vzduch, výborné zázemí a tradiční pohostinnost je základem každého pobytu v tomto hotelu. Svou jedinečnou polohou se stává také druhým domovem při aktivní dovolené či tréninku vrcholových sportovců. V zimním období můžete vyrazit na lyže, vyzkoušet běžecké tratě či se oddávat vysokohorské turistice v letních měsících. Ubytovat se můžete i s Vaším čtyřnohým mazlíčkem.

Hotel nabízí ubytování v 60 pokojích a 15 bungalovech. Pokoje typu Standard mají vlastní sociální zařízení, WC, satelitní TV. Bezplatné připojení WiFi je k dispozici v lobby baru. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje s připojení na internet. Některé pokoje mají možnost přistýlky. Bungalovy leží 70 m od hotelu, jsou vybavené obývacím prostorem, ložnicí a koupelnou. Jsou vhodné pro 2-3 osoby, možnost přistýlky. V bungalovech se jedná o nenáročné turistické ubytování vhodné pro milovníky naprostého ticha.

Stravování

Posezení v příjemném prostředí si můžete vychutnat v hotelové restauraci a lobby baru. Domácí strava Vám bude chutnat jako od babičky. Obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů. Milovníkům kvalitní kávy, chutných koláčů či aperitivů doporučujeme posezení v našem lobby baru a kavárně s výhledem na smaragdové lesy a skokanské můstky.

Léčebné procedury

Natural Wellness, které bylo vybudováno ve stylu horské louky, se nachází ve výšce 1 346 m. Samotná poloha podporuje tvorbu červených krvinek a zlepšuje celkový zdravotní stav člověka, jakožto i mozkovou činnost a metabolizmus. Pro maximální regeneraci těla i smyslů neváhejte okusit některou z našich masáží přírodními produkty a bylinkami, nebo navštivte naše saunové centrum, které nabízí například finskou saunu, infra saunu či tepidárium. Pokud ale dáváte přednost aktivní formě odpočinku, můžete navštívit naše fitness centrum či sportovní halu, v zimě také běžecký areál či sjezdovku přímo před hotelem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Solisko
Pri jazere 4046/1, Štrbské Pleso, 05985
Hotel Solisko je stylový čtyřhvězdičkový rodinný hotel, který nabízí velice pěkné a komfortní ubytování v nádherném prostředí Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu plesa.
Hotel Solisko

2 pobyty