AKTUÁLNĚ: Na Spa.cz již nepřijímáme státní poukazy do lázní. Děkujeme za pochopení!

Hotel U Svatého Jana

Vyšehradská 28, 12800 Praha

Wellness hotely - Praha

O hotelu

Hotel U Svatého Jana ***+ nabízí jedinečnou příležitost romantického ubytování s nádechem mystiky v budově bývalé fary kostela Sv. Jana Na Skalce. Je umístěn 1 minutu pěšky od Karlova náměstí, v pěší vzdálenosti od historického centra Prahy a 300 metrů od stanice metra Karlovo náměstí – trasa B. Zastávka tramvaje „Botanická zahrada“ je před budovou. Pražská Botanická zahrada je vzdálena 150 metrů od budovy.

Hotel prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2014 a nabízí komfortní ubytování v 15 stylových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami a toaletami, LCD TV se satelitním příjmem, Wi-Fi internetovým připojením, trezorem a minibarem. Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a suitech, které lze také využít jako rodinné pokoje až pro 4 osoby. Novinkou je romantické ubytování v domečku, které je ideálním místem pro svatební noc.

Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně, hosté zde mohou využít hotelový trezor nebo. Rádi Vám zapůjčíme deštník, žehličku, včetně žehlícího prkna, apod. K dispozici zdarma v celém hotelu i na pokojích je WiFi. PC pro hosty s připojením na internet je k dispozici v lobby. Recepce ochotně poskytuje informace o kulturních představeních a výletech s možností zakoupení vstupenek. 

Pokoje jsou připraveny pro ubytování po 14. hodině, v případě brzkého příjezdu je možná úschova zavazadel na recepci. Odjezd z hotelu je nejpozději do 11. hodiny.

Hotel nabízí bezpečné parkování v uzamčené zahradě, kapacita parkoviště je však omezená, proto prosím rezervujte místo dopředu. Hosté mohou také využít nedaleké veřejné garáže - informace obdržíte na recepci. Můžete zastavit auto na pár minut přímo před hotelem, na recepci si vyzvedněte klíč od parkoviště a vyložte si zavazadla. Ujistěte se, že máte zaplá výstražná světla. Upozorňujeme, že není možné zaparkovat všude tam, kde jsou ulice označeny modrou linkou.

Stravování

Hotel nabízí bohaté bufetové snídaně, které jsou již započítány v ceně. Na objednání není problém zajistit další cateringové služby - obědy, večeře, obědové balíčky, atd.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Hoffmeister&Spa Hotel Hoffmeister&Spa
Hotel Hoffmeister&Spa
Pod Bruskou 7, Praha, 11800, Wellness hotely - Praha
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází přímo pod Pražským hradem, jen 10 minut chůze od Karlova mostu. Má restauraci ověnčenou řadou cen, lázně a k dispozici je bezplatný přístup k internetu. Hoffmeister & Spa nabízí individuálně navržené, klimatizované...
2 pobyty

Velmi dobré

2 recenze

2 pobyty