Vinohradský dům

Legerova 60, 12000 Praha

Wellness hotely - Praha

O hotelu

Vinohradský dům je residence v centru Prahy nabízející 24 elegantních, plně vybavených apartmánů třech kategorií: Studio apartmán, Junior Suite apartmán a rodinný Family apartmán. Součástí residence jsou pivní lázně, které zpříjemní Váš pobyt. Ubytování je bez stravy, nicméně v okolí residence se nachází velké množství místních kaváren a restaurací.

Vinohradský dům se nachází 50 metrů od stanice metra a další veřejné dopravy stanice I.P. Pavlova, pouhých 5 minut pešky k Národnímu muzeu a Václavskému náměstí. V těsné blízkosti se nachází obchody, trhy, lékárna, banky, restaurace, McDonalds, KFC, Paul, a další. V residenci je pro Vás k dispozici recepce, bezplatná vysokorychlostní Wifi síť, úklid s výměnou ložního prádla a ručníků jednou za 3 dny. Celé zařízení je nekuřácké. Možnost parkování je v garáži v centru Prahy (služba na požádání), je možné zajistit transfer, exkurze (služba na požádání), apod.

Stravování

Ubytování je bez stravy, nicméně v těsné blízkosti residence se nachází velké množství místních kaváren, barů a restaurací.

Léčebné procedury

Pivní lázně - balneologická pivní vana – jedná se o příjemnou relaxační proceduru, jejímž charakteristickým rysem je přidání tmavého piva s vysokým obsahem mikroelementu a vitamínu skupiny B do vany s vodou nasycenou oxidem uhličitým. Procedura zmírňuje stres a vytváří dobrou náladu. Kurz procedur posiluje imunitu, přispívá k zvlhčování a regeneraci kůže.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Hoffmeister&Spa Hotel Hoffmeister&Spa
Hotel Hoffmeister&Spa
Pod Bruskou 7, Praha, 11800, Wellness hotely - Praha
Tento 5hvězdičkový hotel se nachází přímo pod Pražským hradem, jen 10 minut chůze od Karlova mostu. Má restauraci ověnčenou řadou cen, lázně a k dispozici je bezplatný přístup k internetu. Hoffmeister & Spa nabízí individuálně navržené, klimatizované...
2 pobyty

Perfektní

19 recenzí

2 pobyty