Pobyty v českých wellness hotelech - Plzeňský kraj

k dispozici celkem 25 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Kouzelná Šumava 4=3

Využijte tento lázeňský pobytový balíček za skvělou cenu! 5 dní nekončící relaxace s procedurami, které Vás zahřejí na těle i na duši. Příjemné a klidné prostředí Šumavských lázní je pro dokonalý odpočinek jako stvořené.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze
  • 10 procedur

Velmi dobré

148 recenzí

od 5 250 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 5 250 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Ajurvédský odpočinek ve všedních dnech

Plánujete výlet na Šumavu ve všedních dnech a ještě byste k tomu rádi zažili něco neopakovatelného? Máme pro Vás pobytový balíček s jedinečnou Ajurvédskou masáží, polopenzí a nekonečnými možnostmi sportování.

2 rezervace za posledních 48 hodin

  • 3 dny 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

Velmi dobré

227 recenzí

od 3 500 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 500 Kč

Detail pobytu

Silvestr v Železné Rudě

Silvestr na horách je ideální spojení zimní atmosféry a uvítání nového roku. Připravili jsme pro Vás silvestrovský pobyt, který si užijete ve velkém stylu a nový rok přivítáte opravdu velkolepě, a to s ohňostrojem a neomezenou konzumací piva, vína a nealko nápojů. Není na co čekat a je třeba rezervovat! Kapacity jsou omezené...
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

Velmi dobré

211 recenzí

od 9 300 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 9 300 Kč

Detail pobytu

Pobyty ve wellness hotelech v ČR

Pobyty v českých wellness hotelech  - Plzeňský kraj

Uvolnění, odpočinek a relax jsou pro vitalitu a zdraví člověka nepostradatelné. Dopřát si odpočinek bychom měli celoročně, nejen v létě. Na dovolenou totiž jezdíme proto, abychom se uvolnili a načerpali nové síly. Investujte do svého zdraví a nechte se hýčkat ve wellness hotelu. Nabízíme wellness pobyty v hotelech po celé České republice a dalších pěti zemích střední Evropy. Například pobyty na Slovensku nebo pobyty v Maďarsku začínají být pro českého turistu čím dál atraktivnější. Pobyty ve wellness hotelech jsou vhodné právě pro ty z vás, kteří upřednostňují moderní styl relaxace a léčby, před tradiční lázeňskou léčbou.  V nabídce máme víkendové pobyty, relaxační pobyty,  romantické pobyty nebo i dámské pobyty.

Těšit se můžete na příjemné hotely, dokonalý odpočinek i nezapomenutelné zážitky. Wellness hotely nabízejí bohatou nabídku nejrůznějších masáží, zábalů a procedur. Ať už se rozhodnete vyrazit do velkého města nebo malého lázeňského městečka, jistě budete mile překvapeni. Všechny wellness hotely v České republice nabízí maximální odpočinek a ničím nerušenou noc. Nemluvě o vysokém komfortu ubytování v hotelu.