Hotel VZ Měřín

Jablonná nad Vltavou, 25744 Rabyně

Wellness hotely - různé

O hotelu

Hotel Měřín *** se nachází na pravém břehu Slapské přehrady zhruba 60 km jižně od Prahy. V této oblasti jsou ideální podmínky pro koupání, vodní sporty, rybaření a turistiku. Nedílnou součástí Hotelu Měřín *** je travnatá pláž s pozvolným přístupem do vody. Díky své vybavenosti je vhodný pro kongresovou turistiku, společenské akce, sportovní a wellness pobyty a i pro rodinnou dovolenou. Další součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, tobogánem, vířivkou a wellness centrem. Hosté mohou ale také využívat víceúčelovou krytou sportovní halu a bowlingové herny. V letních měsících jsou k dispozici kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel a kol. Hotel Měřín *** nabízí ubytování ve 89 komfortních nekuřáckých pokojích a 4 apartmánech s nadstandardním vybavením.

Upozornění: Každé pondělí do 13:00 je wellness provoz z důvodu údržby uzavřený.

Stravování

Součástí každého pobytu je snídaně, která je podávána formou bufetu. Pokud si klienti objednají plnou penzi nebo polopenzi, pak jsou obědy a večeře podávány také formou bufetu. Další možností stravování nabízí Kavárna u Staré řeky, která se pyšní minutkovou kuchyní, míchanými nápoji a moravskými víny. Vedle kavárny se nachází Modrý salonek pro 16 osob, který může posloužit pro rodinné či firemní oslavy. O letních prázdninách se otvírá restaurace "Mořská panna" u pláže s letní terasou.

Léčebné procedury

Ve wellness centru je k dispozici bazén s protiproudem, tobogánem, dětským bazénkem a vířivkou. Dále solárium a solární louka, solná jeskyně, masáže (relaxační a sportovní), whirlpool, floating, kneipovy lázně, hydromasážní vana, parní sauna, finská sauna a mnoho dalších.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí