HOTEL SKALSKÝ DVŮR

O hotelu

Hotel Skalský dvůr leží v malebném zákoutí kraje Vysočina uprostřed luk a lesů na břehu Skalského rybníka. Hotel se nachází na pomezí CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem. Ubytování je zajištěno v 68 pokojích, kde se nachází celkem 172 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou i pokoje pro imobilní. V pokojích je možnost oddělených lůžek, což ocení především pořadatelé firemních a teambuilding programů. 

Hotel je možné využít nejen k firemním akcím, ale uspokojí nabídkou i rodiny s dětmi, které ocení bohaté sportovně relaxační vyžití a kvalitní zázemí pro děti - dětský koutek  v hotelu a hřiště v zahradě s atrakcemi pro nejmenší. 

Součástí areálu Skalského dvora jsou tenisové a volejbalové kurty i hřiště na streetball, venkovní nabídku vyžití doplňuje možnost využít kulečníkové stoly (pool, karambol), stolní tenis, elektronické šipky a různé společenské hry. Rovněž je možno zapůjčit rakety, míčky a míče na míčové hry, petanque, pramičky nebo kánoe či horská kola a vydat se po značených cyklotrasách. Skalský dvůr je rovněž vyhledávaným místem pro milovníky pěší turistiky, kteří mohou z hotelu konat rozmanité výlety Vysočinou po dobře značených turistických stezkách.

Hotel disponuje pláží u rybníka, který svou čistou vodou přiláká každého milovníka přírodního koupání. 

Hotel zajišťuje odvoz hostů na 2,5 km vzdálenou vlakovou zastávku.

Stravování

Nabídka gastronomie je v hotelu Skalský dvůr široká. Celodenní stravování zajišťuje hotelová restaurace, která nabízí 130 míst u stolu a využít zde můžete: snídaně formou švédských stolů a nebo výběrem z nabídky snídaní, obědy a večeře - výběrem z klasického jídelního lístku (u rekreačních pobytů možnost výběru z několika menu) a stravování při slavnostních příležitostech jako jsou rauty, slavnostní hostiny, grilovací párty na terasách s nádherným výhledem na Skalský rybník a okolní přírodu.

V hotelu najdete také denní bar, který nabízí 72 míst, slouží hostům v průběhu celého dne k příjemnému posezení s výhledem do zimní zahrady i okolní přírody. K dispozici je celkem 60 míst u stolů a 12 míst kavárenské posezení v pohodlných křesílkách.

Využít můžete také dva salonky - jeden útulný salonek s krbem slouží k pořádání slavnostních hostin i večernímu posezení a má kapacitu 40 míst a druhý větší s kapacitou 55 míst u stolů, 10 míst posezení v křeslech.

Léčebné procedury

V hotelu Skalský dvůr Vás jistě nadchne i nabídka wellness služeb jako je krytý bazén s protiproudem a dnovou vířivkou s celodenní provozní dobou a teplotou vody 28°C, hloubka bazénu 1,3 m, protiproud o výkonu 80m3/hod. U bazénu je příjemné posezení s výhledem do okolní přírody.  Pokud zatoužíte v hotelu Vám nabídnou klasická i speciální masáže, na které je třeba se objednat předem a možnost využití sauny s kapacitou 8 osob.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
Portál Spa.cz si vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 500 Kč za třetí a každou další změnu termínu pobytu rezervovaného zákazníkem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem
Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem
K Ochozi 1405, Bystřice nad Pernštejnem, 59301, Wellness hotely - ostatní
Ala hotel se nachází v průmyslové zóně města Bystřice nad Pernštejnem a je ideálním místem pro odpočinek po náročných pracovních jednáních, i pro soukromou rekreaci. Hotel je určen pro všechny, kteří ocení moderní styl architektury, kvalitu a profesionalitu...
7 pobytů

Perfektní

29 recenzí

7 pobytů

Hotel Líšeňský Dvůr PMS Hotel Líšeňský Dvůr PMS
Hotel Líšeňský Dvůr PMS
Líšná 23, Líšná, 59203, Wellness hotely - ostatní
Hotel Líšenský Dvůr se nalézá v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, uprostřed Českomoravské vysočiny. Leží na jižním úbočí známého Buchtova kopce (810 mnm), v místě s mimořádně čistým a svěžím vzduchem. Budova hotelu Líšenský Dvůr...
48 pobytů

Perfektní

52 recenzí

48 pobytů

Hotel Bystré Hotel Bystré
Hotel Bystré
nám. Na podkově 84, Bystré, 56992, Wellness hotely - ostatní
Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU...
29 pobytů

Perfektní

164 recenzí

29 pobytů