OREA Resort Horizont

O hotelu

Orea Resort Horizont**** je ideálním místem pro dovolenou se zaměřením na turistiku, cykloturistiku, nordic walking a další aktivity spojené s procházkami v přírodě. Nachází se v chráněné krajinné oblasti Šumava v Železné Rudě na jižním svahu vrchu Pancíř pouhé 3 kilometry od Špičáku. Pobyt zde ocení ti, kteří obdivují krásu našich lesů a hor.

Hotel nabízí svým hostům bezplatné využití svého wellness areálu s bazénem, vířivkou, fitness centrem, soláriem a římskými lázněmi. Ubytovat se mohou ve 117 komfortních kompletně zrekonstruovaných pokojích a k dispozici mají hotelovou restauraci se stravováním formou bufetu, lobby bar s letní terasou a konferenční sály. Samozřejmostí je parkování a Wi-Fi zdarma. Pro děti je připraven nový dětský koutek.

Stravování

Tým kuchařů hotelové restaurace Šumava Vám připraví skvělé pokrmy a zpříjemní tak Váš pobyt. Snídaně a večeře, které pro Vás připravují z čerstvých surovin, jsou ve formě bohatých bufetových stolů nebo à la carte. Polopenze je podávána také ve formě bufetu. Otevírací doba restaurace Šumava je 7:00 - 10:00 a 17:30 - 21:00.

Hotelový lobby bar nabízí příjemné posezení nad osvěžujícím nápojem, dobrou kávou a dezertem. V letních měsících lze využít letní terasu s nádherným výhledem do okolí. Kapacita lobby baru je 65 míst. Otevírací doba je 11:00 - 23:00.

Léčebné procedury

Orea Resort Horizont**** je vyhlášen svým moderním, nadstandardně vybaveným fitness centrum s bazénem o rozloze 1 280 m2. Pro ty, kteří hledají aktivní odpočinek, je k dispozici fitness centrum s bazénem a kardio přístroji, běžeckými pásy, veslovacími trenažery, steppery a dalšími. 

Každý večer je navíc pouze pro dospělé od 19.00 do 21.00 hodin připravena relaxační romantická atmosféra za doprovodu uklidňující hudby.

Přijďte si zarelaxovat nebo zacvičit a vyberte si z bohaté nabídky fitness centra s bazénem: bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami, vířivka, Kneippův chodník, sauna, římské vonné lázně, relaxační místnost, turbo solárium, fitness centrum s kardiozónou, spinnery.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
Portál Spa.cz si vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 500 Kč za třetí a každou další změnu termínu pobytu rezervovaného zákazníkem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Parkhotel Kašperské Hory Parkhotel Kašperské Hory
Parkhotel Kašperské Hory
Náměstí 4, Kašperské Hory, 34192, Wellness hotely - ostatní
Nechte se zlákat nabídkou ubytování  a lázeňských procedur ve stylovém lázeňském hotelu v srdci Šumavy. Parkhotel Kašperské Hory, stojící od roku 1994 na místě bývalého pivovaru, nabízí kromě ubytování v 39 stylových pokojích a 4 apartmánech, od ledna...
14 pobytů

Perfektní

573 recenzí

14 pobytů

HOTEL KAŠPERK HOTEL KAŠPERK
HOTEL KAŠPERK
Náměstí 3, Kašperské Hory, 34192, Wellness hotely - ostatní
Hotel Kašperk nabízí ubytování v šumavském městě Kašperské Hory ve 24 luxusních pokojích s nadstandardní nabídkou pro hosty. V hotelu se nachází restaurace, která je designována ve vztahu k hradu Kašperk a udržuje zvyklosti, vyplývající ze základů šumavské...
2 pobyty

Perfektní

70 recenzí

2 pobyty

CENTRAL-WELLNESS HOTEL CENTRAL-WELLNESS HOTEL
CENTRAL-WELLNESS HOTEL
Masarykova 300, Klatovy, 33901, Wellness hotely - ostatní
Wellness Hotel Centrál se nachází v centru města Klatovy a díky své bohaté kulturní historii je často vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci. Chloubou hotelu je nově vystavěné WELLNESS CENTRUM s vyhřívanými bazény se slanou vodou - venkovním na...
10 pobytů

Velmi dobré

149 recenzí

10 pobytů