Wellness Penzion Zlobice a Apartmány Kroměříž

O hotelu

Wellness penzion Zlobice, který je po kompletní rekonstrukci, nabízí ubytování v apartmánech v centru Kroměříže a v hlavním objektu ve Zlobicích, 6 km od centra Kroměříže. Je to překrásné město, které je nazýváno "Hanáckými Athénami" a bylo vyhlášeno nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Celková kapacita penzionu je 64 míst, a to 8 míst v apartmánech v centru Kroměříže a 56 lůžek a přistýlek v hlavní budově ve Zlobicích. Najdete zde od pokoje pro 1 osobu až po prostorné apartmány pro 4 – 7 osob. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV. Pět apartmánů je vybaveno kuchyňkou, designové pokoje First Class jsou navíc vybaveny klimatizací a LCD televizorem. 

Hostům jsou k dispozici 2 bowlingové dráhy, tenisový kurt a hřiště na nohejbal, volejbal či malou kopanou, stolní tenis nebo kulečník. Samozřejmostí je možnost pronájmu sportovního vybavení, kol, koloběžek a tenisových raket s míčky. K relaxaci je možné využít i nové wellness centrum s whirpoolem, finskou saunou, Kneippovým chodníkem a odpočívárnou. Pro děti je k dispozici dětský koutek.

V přízemí budovy se nachází společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím, který je vybaven projektorem, flipchartem a ozvučením pro firemních akce a školení. 

Wellness penzion Zlobice nabízí parkování v uzavřeném areálu a bezplatné WiFi připojení. 

Stravování

Restaurace disponuje nově rekonstruovaným nekuřáckým salonkem s 30 místy s celodenním provozem, ve kterém je možné posnídat,  poobědvat či povečeřet. V restauraci můžete využít také kulečník, billiard, stolní tenis nebo stolní fotbal. 

Snídaně jsou kontinentální podávané formou bufetu a je zde možnost dokoupení polopenze i plné penze. Personál restaurace zařídí na objednávku degustaci ve vinném sklípku, grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.  

Léčebné procedury

Ve Wellness centru je možné  využít finskou nebo bylinkovou saunu, infra saunu, hydromasážní whirlpool, masážní sprchy, Kneippův chodník, ochlazovací káď a odpočinkovou místnost. Součástí wellness nabídky jsou i masáže a zábaly.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno – podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel PURKMISTR Hotel PURKMISTR
Hotel PURKMISTR
Velké náměstí 42, Kroměříž, 76701, Wellness hotely - ostatní
Luxusní ubytování ve městě Kroměříž, které je v seznamu UNESCO díky svým kulturním a přírodním památkám, Vám poskytne hotel Purkmistr, který se nachází přímo v historickém centru města Kroměříž, v těsném sousedství arcibiskupského zámku. Svým umístěním...
13 pobytů

Perfektní

132 recenzí

13 pobytů

Hotel La Fresca Hotel La Fresca
Hotel La Fresca
Velké náměstí 109, Kroměříž, 76701, Wellness hotely - ostatní
La Fresca je citlivě zrekonstruovaný hotel situovaný přímo v srdci Kroměříže na Velkém náměstí. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svou historickou renesanční podobu, a proto nabízí dokonalé spojení moderního komfortu a romantické historické atmosféry....
44 pobytů

Perfektní

89 recenzí

44 pobytů

Hotel Octárna Hotel Octárna
Hotel Octárna
Tovačovského 318, Kroměříž, 76701, Wellness hotely - ostatní
Hotel Octárna - oáza klidu v srdci Kroměříže. Hotel Octárna se nachází v centru historického města Kroměříž, jen několik minut chůze od kroměřížského zámku, v prostorách bývalého františkánského kláštera. V areálu Hotelu Octárna naleznete ucelený komplex...
6 pobytů

Perfektní

263 recenzí

6 pobytů

WELLNESS HOTEL SYNOT WELLNESS HOTEL SYNOT
WELLNESS HOTEL SYNOT
Nad Hřištěm 1891, Staré Město, 68603, Wellness hotely - ostatní
Vážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali ve Wellness Hotelu Synot*** ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Hotel se nachází v klidné části města. Zakládáme si především na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. V budově hotelu máme krásné...
18 pobytů

Velmi dobré

485 recenzí

18 pobytů