Privát Bohemia

O hotelu

Penzion Bohemia se nachází v Šatově na Jižní Moravě ve vinařské oblasti Podyjí pouhých 40 minut cesty od Vídně. Milovníky vína potěší vinný sklípek. Privát Vám poskytne zázemí pro příjemnou dovolenou pro cykloturistiku, poznávání zajímavých míst či relaxaci. Ubytování je poskytováno ve dvou budovách ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích, dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech o celkové kapacitě 41 lůžek s možností přistýlek. K dispozici je společná kuchyňka. Pro dokonalé pohodlí nechybí bezdrátové připojení k internetu, venkovní bazén, parkoviště v uzavřeném areálu, úschovna kol či travnaté hřiště pro míčové hry.

Stravování

Stravování je zajištěno v jídelně budovy. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, večeře dle jídelního lístku. Kapacita jídelny činí 57 míst. V létě je možné posedět na letní zahrádce. Vinný sklípek je bezbariérový a je možné ho objednat pro min. 4 osoby. Čeká na Vás degustace z celého kraje, dle zájmu i rakouských vín a chutné pohoštění.

Léčebné procedury

Pro dokonalý odpočinek jsou poskytovány relaxační a sportovní masáže od fyzioterapeuta, které jsou vhodné dle zaměření pro každého. Také je možné využít infrasaunu. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Trans World Hotel Savannah Trans World Hotel Savannah
Trans World Hotel Savannah
Chvalovice-Hatě 198, Znojmo, 66902, Wellness hotely - různé
Na české straně hraničního přechodu Hatě – Kleinhaugsdorf a téměř na dohled od středověkého města Znojma otevírá svou náruč nový mezinárodní  Trans World Hotel Savannah Kromě vysokého standartu čtyř hvězdiček vám pobyt zpříjemní vstřícný personál, výtečná...
28 pobytů

Perfektní

132 recenzí

28 pobytů