Zámek Čechtice

Nám. Dr. Tyrše 16, Čechtice

Wellness hotely - různé

O hotelu

Zámek Čechtice**** je situován v obci Čechtice na Vlašimsku. Jedná se o moderně zrekonstruovaný barokní zámek, který byl postaven v 17 století jako novostavba. Jedná se o trojkřídlou jednopatrovou budovu. V blízkém okolí se nachází spousty turisticky zajímavých lokalit, jakými je bezesporu zámek Jemniště, či Konopiště, hrad Český Šternberk, klášter Želivka a spousty dalšího. 
Ubytování je možné ve stylově a velmi komfortně zařízených pokojích. V nabídce je celkem 24 pokojů, z toho 16x typ classic a 8x typu Deluxe. Celkem zde nalezne ubytování 60 osob. Jednotlivé pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, minibarem, televizí se satelitním příjmem a wi-fi. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem. Parkování je zajištěno v okolí zámku. 

Stravování

Součástí hotelu je také stylová hotelová restaurace, která nabízí stravování výběrem z jídel á la carte. Stravování si můžete vybrat formou snídaně, polopenze, plné penze, nebo také all inclusive. Jídlo lze možné vychutnat také na nádvoří, kde je za příznivého počasí příjemné posezení.

Léčebné procedury

Relaxační centrum nabízí finskou saunu, infrasaunu, aromasudy a masáže. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.