Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně jsou jedinou lázeňskou oázou Plzeňského kraje. Jsou zasazeny do půvabné, klidné a mnohdy civilizací ještě nedotčené krajiny prosycené vývěry minerálních kyselek. V jejich okolí se nachází řada historických památek a zajímavých míst a samotná obec žije po většinu roku poměrně pestrým kulturně společenským životem. Konstantinovy Lázně se specializují především na komplexní diagnostiku, prevenci a léčení chorob kardiovaskulárního systému a pohybového ústrojí.

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Obsah pobytu
Ostatní služby
Typ pobytu
Hodnocení pobytu
– nalezeno 8 pobytů –

Konstantinovy Lázně - Informace

Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů - minerální uhličité vody, která se používá k uhličitým koupelím. Zdejší minerální voda se může pochlubit nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v celé České republice. Ač jsou zdejší minerální prameny svými léčivými účinky známy od nepaměti, historie lázeňství se zde začala oficielně psát v roce 1803 a to kousek od současné hlavní budovy Prusík ve Starých Lázních.

Zdejší krásná příroda, příjemná lázeňská atmosféra a léčebné přírodní zdroje jsou ideální nejen pro lázeňské pobyty v Konstantinových Lázních, ale také pro wellness pobyty. V roce 2010 zde bylo totiž otevřeno moderní wellness centrum, které nabízí pestrou škálu procedur pro Vaše tělo i duši.