Konstantinovy Lázně

k dispozici celkem 8 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Týden pro seniory

Program je určen pro dámy a pány starší 55 let. Cílem speciálně sestaveného programu pro druhý a třetí věk je prohloubit kvalitu života starších lidí a zlepšit životní styl. Účastníci pobytu jsou seznámeni s možnostmi aktivního stáří, zapomenout na osamění, podrobně se seznámí se svým zdravotním stavem a zvýší svoji fyzickou i psychickou kondici.
  • 8 dní (7 nocí)
  • polopenze

100%

2 recenzí

cena za osobu / 7 nocí

od 8 850 Kč

Detail pobytu

Lázeňská kúra

Vyzkoušejte naší čtrnáctidenní lázeňskou kúru v Konstantinových Lázních. Na základě pohovoru s lázeňským lékařem Vám bude určeno 20 procedur šitých na míru. Pečujte o své zdraví na maximum.
  • 15 dní (14 nocí)
  • polopenze

100%

2 recenzí

cena za osobu / 14 nocí

od 18 800 Kč

Detail pobytu

Zdraví z lázní

Chcete si odpočinout a načerpat nové síly? Pobyt sleduje primárně léčebný účel, ale má i preventivně zdravotní charakter. Týdenní lázeňský pobyt pro dospělé všech kategorií. Program je zaměřen na obnovu fyzických a psychických sil.
  • 8 dní (7 nocí)
  • polopenze

100%

2 recenzí

cena za osobu / 7 nocí

od 8 850 Kč

Detail pobytu

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně jsoujedinou lázeňskou oázou Plzeňského kraje. Jsou zasazeny do půvabné, klidné a mnohdy civilizací ještě nedotčené krajinyprosycené vývěry minerálních kyselek. V jejich okolí se nachází řada historických památek a zajímavých míst a samotná obecžije po většinu roku poměrně pestrým kulturně společenskýmživotem. Konstantinovy Lázně sespecializují především na komplexní diagnostiku, prevenci aléčení chorob kardiovaskulárního systému a pohybového ústrojí.

Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů - minerální uhličité vody, která se používák uhličitým koupelím. Zdejší minerální voda se může pochlubit nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v celéČeské republice. Ač jsou zdejší minerální prameny svými léčivými účinky známy od nepaměti, historie lázeňství se zde začala oficielně psát v roce 1803 a to kousek od současné hlavní budovy Prusík ve Starých Lázních.

Zdejší krásná příroda, příjemná lázeňská atmosféra a léčebné přírodní zdroje jsou ideální nejen pro lázeňské pobyty v Konstantinových Lázních, ale také pro wellness pobyty. V roce 2010 zde bylo totiž otevřeno moderní wellness centrum, které nabízí pestrou škálu procedur pro Vaše tělo i duši.