Lázeňské hotely v Konstantinových Lázních

k dispozici celkem 3 nalezené hotely

Balíčky Mapa

Lázeňské hotely v Konstantinových Lázních

Konstantinovy Lázně
Konstantinovy Lázně jsoujedinou lázeňskou oázou Plzeňského kraje. Jsou zasazeny do půvabné, klidné a mnohdy civilizací ještě nedotčené krajinyprosycené vývěry minerálních kyselek. V jejich okolí se nachází řada historických památek a zajímavých míst a samotná obecžije po většinu roku poměrně pestrým kulturně společenskýmživotem. Konstantinovy Lázně sespecializují především na komplexní diagnostiku, prevenci aléčení chorob kardiovaskulárního systému a pohybového ústrojí.

Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů - minerální uhličité vody, která se používák uhličitým koupelím. Zdejší minerální voda se může pochlubit nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v celéČeské republice. Ač jsou zdejší minerální prameny svými léčivými účinky známy od nepaměti, historie lázeňství se zde začala oficielně psát v roce 1803 a to kousek od současné hlavní budovy Prusík ve Starých Lázních.

Zdejší krásná příroda, příjemná lázeňská atmosféra a léčebné přírodní zdroje jsou ideální nejen pro lázeňské pobyty v Konstantinových Lázních, ale také pro wellness pobyty. V roce 2010 zde bylo totiž otevřeno moderní wellness centrum, které nabízí pestrou škálu procedur pro Vaše tělo i duši.