Úhrada pobytu pomocí zaměstnaneckých benefitů

Na Spa.cz můžete k úhradě pobytu využít více typů zaměstnaneckých benefitů.* Jak je uplatnit při rezervaci pobytu? Správný postup vám představíme v několika následujících krocích.

Sodexo Pass

Platba přes Cafeteria mojeBenefity

Při potvrzení Vaší rezervace budete přesměrování do Cafeteria mojeBenefity, kde lze uplatnit body.Pro přihlášení do cafeterie, použijte své přihlašovací údaje. Pobytlze uhradit ve výši 100% z celkové ceny.

Edenred

Platba přes Edenred Benefity Café

Při potvrzení Vaší rezervace budete přesměrování do Edenred Benefity Café, kde lze uplatnit body. Pro přihlášení, použijte své přihlašovací údaje. Pobyt lze uhradit ve výši 100% z celkové ceny.

Benefit plus (Benefit management)

Při potvrzení Vaší rezervace budete přesměrování do Cafeteria Benefit Plus, kde lze uplatnit body. Po volbě zaplatit, vyberete transakci kartou nebo objednávkou. Použijte své přihlašovací údaje. Pobyt lze uhradit ve výši 100% z celkové ceny.

Naši operátoři obdrží z Cafeteria Benefit Plus informaci o uskutečněné transakci a dokončí Vaši rezervaci.

Benefity a.s.

Platba probíhá telefonicky společně s našimi operátory. Operátor Váspožádá o číslo Vaší karty a následně náhodně vygenerované číslice z pinu. Po autorizaci provedete platbu. Pobyt lze hradit až do hodnoty 100% z celkové ceny.

Následně bude zaslána automaticky objednávka a naši operátoři dokončí Vaši rezervaci.

UP Česká republika

Gallery βeta Cafeteria

Pro uplatnění benefitu se, po potvrzení rezervace, přihlaste na gallerybeta.cz a do vyhledávače zadejte spa.cz / sekce Lázně a wellness hotely. Pobyt lze uhradit až do výše 100 % z celkové částky. S platností od 1.1.2022 již neakceptujeme poukázky v papírové podobě.

* Zaměstnanecké benefity není možné využít k úhradě dárkových poukazů.

V případě zrušení Objednávky, která byla uhrazena pomocí zaměstnaneckých benefitů (Sodexo, Benefity plus, Edenred, Up), bude uhrazená částka za zrušenou Objednávku (dle bodu 5.) vrácená pouze ve formě Dárkového poukazu (hodnotového) odpovídajícího hodnotě zrušené Objednávky.