Harrachov - wellness

k dispozici celkem 12 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Wellness víkend

Wellness víkend v Orea hotelu Sklář v Harrachově na 2 noci s polopenzí, balíčkem procedur a volným vstupem do bazénu a sauny. Čas pro sebe potřebuje každý!
  • 2 noci
  • polopenze
  • 1 procedura

cena za osobu / 2 noci

od 2 974 Kč

Detail pobytu

Wellness pobyt

Překvapte svou rodinu a pozvěte je do příjemného prostředí hotelu Fit Fun. Po aktivně prožitém dni si můžete odpočinout a relaxovat v hotelovém wellness centru a prožít spolu mnoho nezapomenutelných zážitků.
  • 2 noci
  • polopenze

cena za osobu / 2 noci

od 1 245 Kč

Detail pobytu

3=2

Nevíte kam na dovolenou? Pak pro Vás máme řešení - vydejte se do Harrachova do hotelu Svornost, kde na Vás čeká neomezený vstup do bazénu, stolní tenis, či billiard. Těšíme se na Vaší návštěvu.
  • 3 noci
  • polopenze

cena za osobu / 3 noci

2 390 Kč 1 190 Kč

Detail pobytu

Harrachov - wellness

Harrachov - wellness
Malebné horské městečko Harrachov leží v západní části Krkonoš na hranici s Polskem. Patří k nejnavštěvovanějším střediskům v České republice, které nabízí spoustu příležitostí k využití volného času. Koblíbeným činnostem v letním období patří turistika, cykloturistika, koupání, jízda na bobové dráze, minigolf, golf,tenis, apod. Zima v Harrachově je ve znamení lyžování, snowboardingu a skoků na lyžích. Dříve než se Harrachov staloblíbeným rekreačním a sportovním střediskem, proslul svým sklářstvím.

V 17. století zde byla založena sklárna, jejíž produkce se pro svou technickou kvalitu i uměleckou hodnotu stala vyhledávanou nejen v Čechách, ale i na evropských a světových trzích. V areálu sklárny se nachází muzeum skla, kde jsou k vidění skutečné skvosty sklářského umění a možná je i návštěva vlastní sklárny, kde se udržel značný podíl ruční výroby i unikátní stará technologie provozu brusírny. Další zajímavostí Harrachova je ojedinělá ozubnicová dráha doTanvaldu, která nabízí krásnou vyhlídkovou jízdu romantickoukrajinou Jizerských hor a Krkonoš, s množstvím tunelů a viaduktů.

Harrachov je skvělým místem nejen pro vyznavače sportu, ale také pro všechny, kteří dávají přednost odpočinku. Wellness pobyty v Harrachově nabízí množství procedur, z kterých si vybere opravdu každý. Nabídka zahrnuje pestrou škálu masáží, rašelinové zábaly, parafínové zábaly, přísadové koupele, reflexní terapii, inhalaci, kneippovu koupel a mnoho dalších procedur. Za zmínku jistě stojí také harrachovské pivní lázně, které k léčebné terapii využívají nepasterizované kvasnicové pivo z místního minipivovaru.