Nejlepší pobyty v Harachově

k dispozici celkem 41 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Harrachovská pohoda

Perfektní

80 recenzí

Užijte si pohodu v Harrachově. Hotel Skicentrum si pro Vás připravil balíček plný relaxace a odpočinku. Čeká na Vás privátní vstup do Relax centra s lahví sektu nebo jednosměrná jízdenka na lanovou dráhu na Čertovu horu.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 4 490 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 490 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Velikonoce na horách v Harrachově

Velmi dobré

374 recenzí

Vezměte celou rodinu a zažijte o Velikonocích pohodové chvíle v Krkonoších. Kromě krásné přírody a klidného okolí nabízí náš hotel ideální polohu pro pěší i cyklo výlety. K tomu skvělé hotelové služby včetně výborné kuchyně a wellness, to budou nezapomenutelné svátky!

2 rezervace za posledních 48 hodin

  • 4 dny 3 noci
  • polopenze
  • vstup do wellness

od 4 300 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 300 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější pobyty a dovolená v Harachově

Nejlepší pobyty v Harachově
Jaké jsou ty nejoblíbenější pobyty v Harachově? To my víme přesně! Wellness a lázeňské pobyty s perfektním hodnocením totiž mluví za své. Usnadněte si hledáte odpočinkové dovolené a využijte nabídku těch nejlépe hodnocených pobytů v Harachově, které na Spa.cz máme. U nás se dozvíte, s čím byli naši hosté spokojeni, jaké jsou přednosti daného ubytování i jaká místa nesmíte minout. Za nás jsou to určitě okolní města Špindlerův Mlýn a Lázně Libverda a na vašem seznamu návštěv by neměl chybět ani region Krkonoše. Tak na nic nečekejte, zabalte si plavky a rezervujte jeden z oblíbených pobytů v Harachově a ta nejlepší dovolená je na světě! v Harachově vás okouzlí.