Lázně Karlova Studánka

k dispozici celkem 17 nalezených pobytů

Hotely Mapa

Jsem diabetik

Pobytový balíček kombinuje procedury a aktivity vhodné pro diabetiky, ať už cvičení ve skupině, Nordic Walking nebo z procedur například magnetorapie či výživové poradenství.
  • 10 dní (9 nocí)
  • plná penze

cena za osobu / 9 nocí

od 11 100 Kč

Detail pobytu

Pobyt pro zdraví

Udělejte něco pro své tělo s předstihem! Až se Vám začne hlásit, potíže se mohou dostavit téměř okamžitě. Pokud budete myslet na prevenci, odpočinek v lázeňském prostředí bude ještě lepší než si dokážete představit.
  • 7 dní (6 nocí)
  • polopenze
  • 3 procedury

cena za osobu / 6 nocí

od 5 410 Kč

Detail pobytu

Pohybový aparát

Konec bolavým zádům! Naučte se jak se správně starat o své tělo a zmírnit tak každodenní zátěž pro Vaše záda. Balíček nabízí osvojení techniky " školy zad", rašelinové zábaly, Nordic walking i další aktivity či wellness procedury. Vaše tělo se Vám odmění.
  • 10 dní (9 nocí)
  • plná penze

cena za osobu / 9 nocí

od 11 300 Kč

Detail pobytu

Lázně Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka
Malebná obec Karlova Studánka leží v panenské přírodě jesenických hor, na východní straně jejichnejvyšší hory Pradědu. V roce 1780 zde založil nejmladší syn Marie Terezie Maxmilián II. - František lázně, které jsou dodnes proslulé svým jedinečných horským klimatem a výbornou minerálnívodou. Lázně Karlova Studánka poskytují kvalitní lázeňskou péči s širokou paletou regeneračních a léčebných procedur využívajících přírodní léčivé zdroje(minerální voda a přírodní oxid uhličitý získávaný z hloubky 127m), masáže, lymfodrenáže i nové fyziatrické arehabilitační metodiky.

Lázeňská léčba se zaměřuje na onemocnění dýchacích cest, onkologická onemocnění, léčbu vysokého krevního tlaku, onemocnění cév a doprovodné pohybové nemoci (kloubní a páteřní potíže). Karlova Studánka není jen skvělým místem pro lázeňské pobyty v Lázních Karlova Studánka a wellness pobyty v Lázních Karlova Studánka, ale také oblíbeným rekreačním střediskem s nejčistším vzduchem ve středníEvropě a bohatou nabídkou kulturních, gastronomických a sportovních příležitostí.