Hotely v Lázních Karlova Studánka

celkem 7 nalezených hotelů

Balíčky Mapa lázní

Lázeňský dům Bezruč

  • Karlova Studánka, Karlova Studánka
Lázeňský dům Bezruč je nově zrekonstruovaná budova stojící ve středu lázeňského komplexu Lázní Karlova Studánka. Lázeňský dům nabízí ubytování v 1 a 2 lůžkových, komfortně zařízených pokojích...

Velmi dobré

197 recenzí

Poslední rezervace před 3 hodinami

od 4 520 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Karlova Studánka. Zobrazit pobyty

Lázně Karlova Studánka - hotely a ubytování

Hotely v Lázních Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka leží v panenské přírodě na východní straně nejvyšší hory Jeseníků Pradědu. Jsou to nejmenší a zároveň nejvýše položené starobylé a přebudované lázně v České republice obklopené horskou přírodou, která je přímo stvořená na procházky po okolí.

Proslavily je prameny železité kyselky, čisté horské lesnaté prostředí a nejčistší vzduch ve střední Evropě. Proto je toto lázeňské městečko oblíbeným turistickým cílem. Nejznámějším pramenem je pramen Maxmiliánův a Karlův. Najdete zde však minimálně ještě tři další. 

V místních lázních se léčí především nemoci dýchacích cest, krevní choroby a nemoci z povolání. Nejen ojedinělé horské klima a malebné prostředí připomínající skanzen láká většinu návštěvníků. Lázeňské pavilony, domy a vily nabízí spoustu léčebných, rekreačních i relaxačních pobytů. Návštěva Karlovy Studánky je vhodná v jakémkoliv období. V létě tu na vás čeká spousta turistických i cyklistických tras. V zimě jsou zde výborné sněhové podmínky, takže si můžete užít skvělé lyžování i běžecké tratě.

Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Karlově Studánce a užijte si skvělou odpočinkovou dovolenou v horské přírodě.