Přes 111 tipů na valentýnské pobyty.

Hotely Lázně Karlova Studánka

celkem 5 nalezených hotelů

Balíčky Mapa lázní

Lázeňská vila Eugen

  • Karlova Studánka č.p. 16, Karlova Studánka
Lázeňská vila Eugen **** je nově zrekonstruovaná vila (rekonstrukce dokončena v roce 2011), která nabízí 4 apartmány ve 4**** kategorii. Každé apartmá je tématicky zařízeno a to konkrétně témata...

Perfektní

17 recenzí

od 5 800 Kč
Rádi na cestách relaxujete? Podívejte se na výhodné pobytové balíčky v Lázních Karlova Studánka. Zobrazit pobyty

Hotely v Lázních Karlova Studánka

Hotely Lázně Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka jsou nejmenšími a zároveň nejvýše položenými lázněmi v České republice. Leží na úpatí Jeseníků a tak svým návštěvníkům a pacientům skýtají nejen lázeňské procedury, ale také nádhernou okolní krajinu. Ta je přímo stvořená na procházky po okolí. Relaxaci si užijete při všech procedurách, které hotely v Lázních Karlova Studánka nabízí. 

K dispozici pro vás máme kvalitní a komfortní ubytování v Lázních Karlova Studánka, které bude přesně podle vašich představ. Celodenní stravování, ničím nerušená noc, moderní vybavení a luxusní wellness centrum s vířivkami, bazény a saunami. Ideální místo pro dokonalou dovolenou! My vám doporučíme Lázeňský hotel Slezský dům nebo Lázeňský dům Bezruč. Tyto ubytovací zařízení patří k nekrásnějším v těchto horských lázních. Užijte si pobyt v lázních Karlova Studánka, na který budete ještě dlouho vzpomínat!