Lázeňský dům U lesa
O hotelu
Lázeňský dům U Lesa je součástí Horských lázní Karlova studánka, které leží v krásné přírodě jesenických hor. Okolí bude vyhovovat všem, kteří mají rádi ať už pěší nebo cyklo turistiku. Nachází se zde množství různých stezek, díky kterým můžete skvěle prozkoumat okolní jedinečnou přírodu. V zimě je možné využít běžkařskou trať, která se nachází nedaleko od hotelu. Přímo z obce vede stezka údolím Bílé Opavy pod vrchol Praděd.
Ubytovací kapacita je 42 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny televizí a vlastním sociálním zařízením.
Většina procedur je poskytováno v budově Letních lázní (cca 160 m), kde je poskytována komplexní lázeňská péče. K dispozici je také rehabilitační wellness bazén s technologickými prvky a vodou o teplotě 32°C. Vedle hydroterapie je zde možné absolvovat termoterapii a fototerapii. Dále se zde nachází tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple, finská sauna a ochlazovací prvky.
Stravování probíhá v jedné ze 4 jídelen v rámci komplexu, ve vzdálenosti cca 5 minut chůze. Restaurace je zaměřena je hlavně na českou kuchyni a součástí je příjemná kavárenská část.
Parkování je možné vedle objektu.
Pobyty nejsou vhodné pro klienty s pohybovým omezením - dochází se na stravu i procedury.
Stravování
Léčebné procedury
Nabídka pobytů
Služby a vybavení
Lázně a wellness
Vybavení
Gastronomie
Sport
Okolí a volný čas
Recenze hotelu
Podmínky ubytování
Nejčastější dotazy
Jaké wellness možnosti má Lázeňský dům U lesa v nabídce?
Jaké typy pokojů si mohu v Lázeňském domě U lesa zarezervovat?
- Jednolůžkový pokoj
- Dvoulůžkový pokoj