k dispozici celkem 4 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Letní pobyt na 6 nocí

Týden plný té pravé letní pohody si můžete dopřát s celou rodinou díky tomuto pobytovému balíčku u jezera Balaton! Nudit se určitě nebudete, tak neváhejte a rezervujte si svůj pobyt co nejdříve!
  • 7 dní 6 nocí
  • polopenze

od 11 156 Kč

cena za osobu / 6 nocí

od 11 156 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt 4=3

Díky této skvělé nabídce hotelu Hunguest Bál si můžete užít pobyt na čtyři noci za cenu tří! Využijte neomezený vstup do hotelového wellness centra, které nabízí k relaxaci bazény či sauny.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

5 252 Kč 3 945 Kč

cena za osobu / 4 noci

5 252 Kč 3 945 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt 8=6

Přijeďte si užít dokonalou relaxaci do hotelu Hunguest Bál, kde můžete pro načerpání nových sil využít volný vstup do hotelového wellness centra, které nabízí bazény, sauny či vířivku.
  • 9 dní 8 nocí
  • polopenze

10 503 Kč 7 891 Kč

cena za osobu / 8 nocí

10 503 Kč 7 891 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Letní pobyt na 4 noci

Zažijte báječné léto u Balatonu! Vezměte celou rodinu a přijeďte si užít pár dnů té pravé letní pohody. Navíc máte v ceně volný vstup do hotelového Vital Clubu s bazénem, vířivkou či saunami.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 7 428 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 7 428 Kč

Detail pobytu

Balatonalmádi - wellness pobyty

Městečko Balatonalmádi na severním pobřezí Balatonu je ideální destinací pro letní dovolenou. Balatonalmádi nabízí bezpočet možností pro sportovní pobyty i pro pobyty rodin s dětmi. Užijte si vodních radovánek v Balatonu a nebo vyrazte na kola po Balatonské cyklotrase, kterou zvládne každý začátečník. Při dobrém počasí není nic lepšího než relaxovat na některé z místních pláží a nechat se hýčkat slunečními paprsky. Relaxační i sportovní pobyty v Balatonalmádi v Maďarsku jsou skvělou volbou pro dovolenou. Najděte si ubytování v Balatonalmádi a užijte si svůj wellness jak se patří.