+420 483 515 290
Dnes 8:00 - 17:00

Hodnocení hotelu

92 %
Perfektní
na základě 138 recenzí
za poslední rok
Personál
95 %
Služby
94 %
Čistota
94 %
Pohodlí
87 %
Cena/kvalita
88 %

Recenze (473)

Typ klienta
Zobrazit pouze
Seřadit od

Anonym
88 %
·
jednotlivec
·
8. června 2026
Bez textového hodnocení

Anonym
72 %
·
dospělý pár
·
8. června 2026
Bez textového hodnocení

Rudolf Čížek
100 %
·
7. června 2026
Bez textového hodnocení

Anonym
100 %
·
ostatní
·
5. června 2026
spokojenost
umístění hotelu v klidné části Františkových Lázní, blízkost parku a kolonády, ale i pěkná dostupnost od nádraží k hotelu.
Odpověď od hotelu
Spa & Medical Savoy
Vážený kliente, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši nedávnou návštěvu našeho hotelu a za Vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste si u nás užili svůj pobyt a ocenili naše služby a pohostinnost. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a také nás inspiruje a motivuje k poskytování ještě lepšího servisu. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další požadavky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že Vás brzy u nás opět přivítáme a že Vaše další návštěva bude stejně příjemná jako ta předchozí. S pozdravem, tým hotelu Savoy****

Anonym
100 %
·
jednotlivec
·
3. června 2026
Bez textového hodnocení

Věra Juhaňáková
88 %
·
dospělý pár
·
3. června 2026
Chtělo by to vymalovat pokoje.
Wellness, jídlo výborné , profesionální přístup na recepcí, velká ochota ,celému personálu.
Odpověď od hotelu
Spa & Medical Savoy
Vážená paní Juhaňáková, chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši nedávnou návštěvu našeho hotelu a za Vaši pozitivní recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste si u nás užili svůj pobyt a ocenili naše služby a pohostinnost. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a také nás inspiruje a motivuje k poskytování ještě lepšího servisu. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další požadavky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Doufáme, že Vás brzy u nás opět přivítáme a že Vaše další návštěva bude stejně příjemná jako ta předchozí. S pozdravem, tým hotelu Savoy****

Helena Valentin
100 %
·
dospělý pár
·
1. června 2026
Moc se nám líbilo v hotelu díky skvělé atmosféře, prostředí hotelu a úžasné kuchyni (kuchař mi připravil bezlepkové jídlo na ty dny) a ještě k tomu nám vyšlo počasí, takže jsme si nemohli více přát.
Celkoě hotel a ubytování a pak jídlo- snídaně a večeře (variabilita a chutnost)
asi nic

Anonym
92 %
·
21. května 2026
Bez textového hodnocení

Ingrid Mikulášová
68 %
·
jednotlivec
·
19. května 2026
Pobyt moc dobrý
Balneo úplne super
Personál jídelny pŕímo obsluha úplne neprofesionální arogantní a neochotná. Méli polovinu jídelny uzavŕenou a ne aby nás pustili sednout tak nás číšnice vyhodila z jidelny se slovama ať počkáme za dveŕma nebo se vrátime pozdejš. No tohle by snád v 4 hviezdičkovém hotelu nemélo být. Za mne bych tu pani určite propustila protože Vám kazí jméno a lidem pobyt.

Gabriela Nová
100 %
·
jednotlivec
·
18. května 2026
Vše perfektní,velice jsem si to užila a budu doporučovat!
Čistota ulic,upravenosti města,program,veškeré služby hotelu Savoy,vstřícnost a ochota,ochota personálu i výborné jídlo!