Hotel Artus (Artus Resort)

Wilcza 9, 00058 Karpacz

Karpacz

O hotelu

Artus Hotel, tříhvězdičkový klenot v srdci Karpacz, nabízí jedinečnou kombinaci historie a moderního komfortu. Nachází se v exkluzivní čtvrti s nádherným výhledem na Sněžku a Černý hřbet, jen 1,3 km od centra města a ve výšce 550 m nad mořem. Lyžařské vleky jsou v dosahu 3 km, a v letních měsících můžete objevovat krásy okolních turistických tras v Krkonošském národním parku, navštívit historický kostel Wang, ubytovnu Samotnia, nebo vyjet lanovkou na Sněžku. Artus Hotel je místem, kde se setkává luxus s přírodou, nabízejíc vám širokou škálu aktivit pro pohodový i dobrodružný pobyt.


Artus Hotel vám nabízí 78 pohodlných pokojů, z nichž každý je dokonale vybaven, aby zaručil vaše pohodlí a maximální spokojenost. Každý pokoj je vkusně zařízen a nese v sobě spojení historie s moderním luxusem. Co však dělá tyto pokoje opravdu výjimečnými, je úchvatný výhled, kterým vás každé ráno a večer potěší.


V hotelu můžete využít skvělý komplex bazénů a wellness zařízení. Spojující nejmodernější technologie, uklidňující procedury a znalosti a zkušenosti terapeutů. V areálu Artus Resortu je k dispozici sportovní bazén s dvěma plaveckými drahami o délce 18 metrů, rekreační bazén s hydromasážními tryskami a lehátky ve vodě, 60 metrů dlouhý tobogán a vodní hřiště s tobogánem pro děti. Pro dospělé je připravena zóna klidu a relaxace s solným jacuzzi a možností relaxovat na Sluneční louce (za poplatek). Dále Vám hotel nabízí finskou saunu, parní lázeň a infračervenou saunu, a také biosaunu.


Sowia Dolina Restaurant, vedená pečlivým šéfkuchařem, Vám nabízí každodenní gastronomický zážitek. Díky spojení regionální kuchyně s moderními kulinářskými trendy vytváří jedinečná jídla, která potěší i ty nejnáročnější gurmety. Využívají výhradně přírodní a čerstvé suroviny, často pocházející od místních dodavatelů. Menu je přizpůsobeno i potřebám vegetariánů a lidí s alergiemi. Dále můžete navštívit restauraci Sutra, kde si můžete vychutnat vynikající tradiční pokrmy polské kuchyně i originální jídla založená na místních sezónních produktech. V restauraci najdete také bar, který nabízí vynikající vína a lahodné nápoje z celého světa, abyste mohli doplnit svůj gastronomický zážitek tím nejlepším.

Stravování

V hotelu se můžete těšit na vynikající restaurace, které uspokojí Vaše chuťové buňky. Restaurace Sowia Dolina, vedená zkušeným šéfkuchařem, přináší gastronomický zážitek, kde se regionální kuchyně snoubí s moderními trendy. Jídla jsou připravována z čerstvých přírodních surovin z okolí a jsou vhodná i pro vegetariány a hosty s alergiemi. Pokud máte rádi tradiční pokrmy, restaurace Sutra nabízí klasická polská jídla a sezónní speciality. K tomu si můžete dopřát skvělá vína a nápoje, které najdete v baru. Vaše gastronomické potěšení je pro nás prioritou.

Léčebné procedury

Wellness nabídka zahrnuje širokou paletu procedur, včetně rozmanitých masáží, ošetření obličeje, komplexních rituálů a ceremonií. Můžete si také dopřát denní lázně, relaxační koupele, osvěžující peelingy a moderní postavové formování s využitím pokročilých Hi-tech přístrojů. V hotelu na vás čeká komplexní wellness a sportovní vybavení, včetně sportovního bazénu s čtyřmi plaveckými dráhami o délce 25 metrů, dvou krytých vířivek, celoroční venkovní vířivky, dětského brouzdaliště a rozsáhlého saunového komplexu. Navíc, v letních měsících se můžete osvěžit ve venkovním bazénu. Vaše pohodlí a zábava jsou pro nás na prvním místě.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
Portál Spa.cz si vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 500 Kč za třetí a každou další změnu termínu pobytu rezervovaného zákazníkem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí