Co je bazén s protiproudem?

Bazén s protiproudem

Bazén s protiproudem je klasický bazén, ve kterém je instalovaná jedna nebo více silných trysek. Tyto trysky vytvářejí protiproud, který lze využít pro silnou masáž zad a nebo jako ztížení klasického plavání. U některých trysek lze regulovat směr i sílu proudu.

Plavání v bazénu s protiproudem simuluje plavání v divoké řece a je příjemným zpestřením pobytu v bazénu. Protiproud může být zapnutý po celou dobu provozní doby a nebo spuštěn v kratších intervalech v průběhu celého dne. Bazén s protiproudem využívají k tréninku profesionální plavci, ale lze ho využít i při rehabilitačních cvičení v bazénu nebo čistě k relaxaci.

Pobyty obsahující bazén s protiproudem

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete bazén s protiproudem. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Jaro ve všední dny na 2 noci

Přijeďte si po zimě dobít baterky do krásné přírody Krkonošských hor. Zahřeje Vás nejen jarní slunce ale také například pobyt ve finské sauně či parní lázni.

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Jaro ve všední dny na 3 noci

Nečekejte na léto a navštivte Špindlerův Mlýn již teď. Hotel Lesana má připravený pobyt se vstupem do wellness, sauny a parní lázně. Ve volných chvílích pak můžete podniknout nespočet turistických výletů.

3 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Uvolnění a relaxace na 7 nocí

Užijte si týden plný uvolnění a relaxace v Mariánských lázní. Využijte vyhřívaný bazén s protiproudem a dopřejte si zasloužený odpočinek.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Letní wellness balíček na 7 nocí

Navštivte v létě jedno z nejlepších horských středisek ČR - Špindlerův Mlýn. Během týdenní dovolené budete moci na Vašich výletech obdivovat místní přírodu. Nebude však chybět ani relaxace v hotelovém wellness a spa centru.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Intenzivní léčebný pobyt

Přijeďte si odpočinout do Františkových Lázní! Cenově zvýhodněný pobyt s polopenzí a 20 procedurami je připraven právě pro Vás. Navíc můžete využít vnitřní i venkovní bazén a také vířivku. A jako bonus je pro Vás připraven vstup do solné jeskyně. Těšíme se na Vás!

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Letní wellness balíček na 5 nocí

Užijte si šest dní ve Špindlerově Mlýně a využijte možnost vyrazit na nespočet turistických či cyklovýletů. Odpočinout si po celém dni pak můžete v hotelovém wellness a spa.

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt