Vánoční pobyty 2018

k dispozici celkem 37 lázeňských pobytů

Hotely Mapa

Tradiční Vánoce

Opravdu TRADIČNÍ VÁNOCE v hotelu Gala Hotel Excelsior ****, ležící v jedinečném prostředí Mariánských lázní. Máte rádi vůni domácího cukroví, jehličí z vánočního stromku, vánoční výzdobu, tradiční melodie i zvyky a chtěli byste tento svátek slavit v kruhu Vašich nejbližších? Přijeďte za námi! Tradiční atmosféra Vánoc společně se zábalem nebo masáží s medovým máslem, uspokojí Vaše tělo i mysl.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze
  • 2 procedury

Velmi dobré

311 recenzí

od 7 825 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 7 825 Kč

Detail pobytu

Vánoce jsou tady

Prožijte nejkrásnější svátky v roce společně s námi v hotelu Chateau Monty SPA Resort****. Čeká na Vás vánoční atmosféra plná gastronomických a společenských zážitků, slavnostní štědrovečerní večeře, či domácí cukroví.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze
  • 2 procedury

Velmi dobré

474 recenzí

od 10 140 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 10 140 Kč

Detail pobytu

Vánoční pobyty

Chcete prožít opravdu netradiční Vánoce 2018? Vypravte se do některého z českých a slovenských wellness hotelů. Představujeme vám jedinečné vánoční pobyty roku 2018. Těšit se můžete na tradiční výzdobu, kterou tentokrát nebudete muset připravovat vy, i na vánoční cukroví, které také upeče někdo jiný. Nebude chybět ani štědrovečerní večeře. No a když už se jedná o wellness pobyty, nepřijdete ani o jedinečné relaxační procedury, které si můžete vychutnat třeba za zvuku vánočních koled. Že to zní jako Vánoce snů? Právě ty vám chtějí naše vánoční pobyty v roce 2018 zajistit. A z čeho můžete vybírat? K dispozici je třeba romantický vánoční pobyt pro dva nebo rodinné vánoční pobyty, které si zamilují i vaše děti. Užijte si Vánoce 2018 naplno.