Co je biolampa?

Biolampa

Biolampa je pomůcka, která se využívá při fototerapii neboli léčbě světlem. Jde o malý přístroj, který připomíná klasickou baterku či dálkové ovládání. Jedná se o nebolestivou terapii, kterou můžete absolvovat v pohodlí domova, ale i pod dohledem zkušeného terapeuta při lázeňském či wellness pobytu. Pro nejlepší efekt léčby biolampou je nutné proceduru provádět dlouhodobě.

Biolampa vysílá jasné pulzní světlo, které se mění na elektromagnetickou energii a proniká hluboko do tkání, které svým působením šetrně léčí. Principem fungování biolampy je aktivování biochemických procesů, které se podílejí na samoléčení a regeneraci.

Biolampu využijí nejen sportovci jako pomůcku pro uvolnění svalů po náročných trénincích, ale i všichni ostatní, kterým biolampa může pomoci například s hojením jizev, tišením bolesti či s odstraněním zánětů. Lampa působí ve 3 hlavních bodech - má analgetický, protizánětlivý a biostimulační účinek.

Posviťte si na všechny zdravotní neduhy s biolampou. Tuto proceduru můžete vyzkoušet například v Teplicích či v lázních Třeboň.

Pobyty obsahující biolampu

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete biolampu. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Lehké dýchání na 7 nocí

Dýchejte s lehkostí díky inhalacím a oxygenoterapii. V tomto pobytu toho na Vás ale čeká ještě mnohem více. Vychutnáte si i masáž a koupele. Zavítejte do malebných Mariánských Lázní!

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Intenzivní léčebný pobyt

Intenzivní léčebný pobyt na 14 nocí v Pensionu Josef ve Františkových Lázních...to je odpočinek, léčba, příjemná rodinná atmosféra, výtečná kuchyně, klid a nová energie do života! Jste srdečně zváni.

14 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Lázeňská rehabilitační péče na 7 nocí

Rehabilitačně léčebný pobyt na 8 dní představuje profesionální lázeňskou péči. Ve vlastním balneo provozu kombinuje hotel tradiční postupy s moderními trendy v lázeňské léčbě. Neodmyslitelnou a základní součástí léčby je pitná kúra. Lékař Vám sestaví zcela individuální pitný režim. Dbejte na prevenci a zavítejte do Mariánských Lázní.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Lehké dýchání na 6 nocí

Ubytujte se v Hotelu WESTEND a užijte si 12 léčebných a relaxačních procedur včetně inhalací, masáže nebo koupelí. Z Mariánských Lázních se Vám nebude chtít odjet. Těšíme se na Vás.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt