Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Biolampa

Biolampa

Biolampa je pomůcka, která se využívá při fototerapii neboli léčbě světlem. Jde o malý přístroj, který připomíná klasickou baterku či dálkové ovládání. Jedná se o nebolestivou terapii, kterou můžete absolvovat v pohodlí domova, ale i pod dohledem zkušeného terapeuta při lázeňském či wellness pobytu. Pro nejlepší efekt léčby biolampou je nutné proceduru provádět dlouhodobě.

Biolampa vysílá jasné pulzní světlo, které se mění na elektromagnetickou energii a proniká hluboko do tkání, které svým působením šetrně léčí. Principem fungování biolampy je aktivování biochemických procesů, které se podílejí na samoléčení a regeneraci.

Biolampu využijí nejen sportovci jako pomůcku pro uvolnění svalů po náročných trénincích, ale i všichni ostatní, kterým biolampa může pomoci například s hojením jizev, tišením bolesti či s odstraněním zánětů. Lampa působí ve 3 hlavních bodech - má analgetický, protizánětlivý a biostimulační účinek.

Posviťte si na všechny zdravotní neduhy s biolampou. Tuto proceduru můžete vyzkoušet například v Teplicích či v lázních Třeboň.