Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Čokoládová koupel

Čokoládová koupel

Čokoládová koupel přináší uvolnění, relaxaci a lepší náladu. Díky látkám obsaženým v čokoládě se při koupeli do krve vyplavují hormony štěstí. Koupel v čokoládě navíc krásně voní, zaručeně vám rozproudí krev a rozjasní tvář.

Čokoládová koupel je skoro až hříšně svůdná procedura. Příjemně teplá voda a čokoládová přísada vytváří ideální prostředí pro odpočinek a načerpání nových sil.

Čokoláda je již po staletí známá díky svým afrodiziakálním a povzbuzujícím účinkům a na základě přímého působení na pokožku celého těla se její účinek mnohonásobně znásobuje. Konzumace čokolády je spojena s nebývale příjemnými pocity. Může za to nejen její sladká chuť, ale také koktejl hormonálních látek, které příznivě působí na centrální nervovou soustavu a spouštějí zde pocity štěstí a spokojenosti. Nejznámější jsou patrně hormony štěstí endorfiny, ale v čokoládě a v syrovém kakau byste našli i látky anandamid, ariginin, dopanin či fenyletytamin. Ty všechny se podílejí na vytváření slastných pocitů, které máme s čokoládou spojené.

Díky čokoládové koupeli se budete cítit příjemně odpočatí, ale také plní energie a nových nápadů. Čokoláda má kromě psychiky také příznivý účinek na pokožku, kterou přirozeně hydratuje a zvláčňuje.

Vyzkoušet, jak sladká čokoládová koupel je, si můžete při pobytu na Horní Bečvě či v Karlových Varech.