Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je skutečnou lahůdkou pro opravdové čokoholiky. Kromě toho, že čokoláda výborně chutná, má i skvělé účinky na lidskou pokožku a psychiku. Čokoládová masáž zlepšuje náladu a naordinovat by si ji měli všichni, koho trápí skleslost a podzimní či zimní splín.

O pozitivních účincích čokolády na lidské zdraví ví lidstvo již několik set let. Kakaové boby, ze kterých se čokoláda vyrábí, obsahují látky, které v lidském mozku způsobují vyplavení hormonů spojených s pocitem štěstí a dobrou náladou (endorfiny, dopamin, anadamid). Díky těmto látkám se můžeme stát na čokoládě doslova závislí.

Dobrou zprávou pro všechny, kteří si hlídají kalorie a dobrou figuru, je, že čokoládu není pro tyto blažené pocity nutné konzumovat, ale stačí si čas od času dopřát relaxační čokoládovou masáž či čokoládovou koupel.

Masáž by se měla skládat ze 3 fází. První z nich je šetrná masáž speciálním čokoládovým krémem a teplým olejem. Druhou fází je jemný peeling z hrubě rozemletých kakaových bobů, případně z třtinového cukru či z kávových zrn. Peeling zbaví naši pokožku odumřelých buněk a navrátí jí mladistvý vzhled. Třetí fází je pak čokoládový zábal, který rovnoměrně prohřeje celé tělo a umožní aktivním látkám proniknout do hlubších vrstev pokožky. Následovat by měl dostatečně dlouhý odpočinek, který příjemně zpestří čokoládový dortík či hrnek horké čokolády.

Procedury s čokoládou jsou velmi oblíbené, protože vás nejen příjemně uvolní, ale také nabijí energií. Čokoláda má stimulační a lehce afrodiziakální účinky. Kromě dobré nálady vám čokoládová masáž zajistí i krásně hladkou a hydratovanou pokožku.

Ponořte se do hlubin čokoládového pokušení na čokoládové masáži v Mariánských Lázních, Karlových Varech nebo v Jincích.

Pobyty obsahující Čokoládovou masáž

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete Čokoládovou masáž. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Nejlepší prevence zdraví

Přijeďte relaxovat do krásného prostředí SPA Hotelu ULRIKA. Připraveny jsou pro Vás pečlivě vybrané procedury, ale i neomezený vstup do bazénů či saunového světa. Jste srdečně zváni!

3 noci
polopenze
Zobrazit pobyt