Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Fitness

Fitness

Toto slovo je v současnosti používáno velice často, a to v nejrůznějších souvislostech. Málokdo však ví, co přesně si pod výrazem fitness představit. Označuje totiž nejen sportovní činnosti, ale životní styl celkově. Ten, kdo vyznává fitness, dbá o rozvoj kondice, zdatnosti a pečuje o své zdraví. K tomu patří samozřejmě také vyvážený a zdravý jídelníček a pravidelný pohyb.

Cvičení a rozvoj kondice můžete provozovat v domácích podmínkách či v přírodě, případně si vybrat z bohaté a neustále se rozšiřující nabídky fitness studií. Jejich výhodou je zejména to, že jsou vybaveny speciálními stroji a trenažery, které si velká část populace nemůže pořídit, například z cenových, ale také prostorových důvodů.

Ačkoli některé domácnosti disponují spinningovým kolem nebo eliptickým trenažerem, jedná se vždy pouze o jednostranný pohyb. Pokud nám však záleží na rozvoji celkové zdatnosti, je nutné věnovat se více druhům sportů a posilovat co nejvíce různých svalových skupin.

Jak již bylo zmíněno, ke kvalitnímu životnímu stylu neodmyslitelně patří zdravý jídelníček, který bývá velice často obohacen o nejrůznější potravinové doplňky. Jejich užívání je stále předmětem mnoha diskuzí a názory na ně se různí. Obecně lze říci, že většina potravin, které běžně konzumujeme, obsahuje stále méně živin a většinou nestačí na pokrytí potřebného množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Pokud se navíc věnujete nějakému sportu, nebo patříte k pravidelným návštěvníkům fitness centra, potřeba těchto látek je oproti nesportujícím jedincům vyšší a potravinové doplňky jsou tedy namístě.

Jestliže patříte ve fitness světě k nováčkům, je vhodné si v začátcích nechat poradit od zkušeného trenéra, který vám nejen ukáže, k čemu dané přístroje slouží, ale rovněž dohlédne na správné provedení cviků. Vaše cvičení tak bude mnohem efektivnější.

Fitness centrem dnes disponují například lázně Třeboň, Mariánské nebo Františkovy Lázně.

Pobyty obsahující fitness

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete fitness. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Wellness víkend pobyt pro ženy

Hotel Abácie Wellness tu má jedinečný pobyt určený pro ženy, který nabízí odpočinek ve whirpoolu, parní, vario, infra nebo finské sauně nebo pŕi olejové masáži. Pro udržení kondice je Vám po celou dobu pobytu plně k dispozici fitness.

2 noci
snídaně
Zobrazit pobyt

Wellness pobyt

Třídenní wellness odpočinek v hotelu PARK je tím pravým životabudičem! Načerpejte nové síly a dopřejte si relaxaci ve fitness či wellness zóně, klasickou masáž, oxygenoterapii a během dne vyrazte na procházku!

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Letní pobyt na 6 nocí

Cítíte, že potřebujete "dobít baterky" a chcete v létě vyrazit se svými blízkými tam, kde se zabavíte celá rodina? Neváhejte a vydejte se do Wellness hotelu Patince. Pokud vám nebude stačit skotačení ve vodě, můžete se nechat bavit animačním programem nebo si dopřát relaxaci v sauně či při masáži.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Víkend jako v bavlnce

Zažijte pár dnů jako v bavlnce díky tomuto báječnému pobytu v Hotelu Zlatý Kľúčik, kde na Vás čeká možnost neomezeného vstup do hotelového wellness centra pro dokonalou relaxaci nebo do fitness pro Váš aktivní odpočinek.

1 noc
polopenze
Zobrazit pobyt

Thermal pobyt ve všední dny na 2 noci

Jedinečný wellness pobyt, při kterém se meze nekladou ani pohybovým aktivitám. K dispozici máte celkem 15 kilometrů běžeckých lyžařských tratí, tréninkové plochy i posilovnu. Regenerovat je možné ve bohatě vybaveném wellness centru.

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

4denní RELAX

Relaxujte v Mariánských Lázních, těšit se můžete na úžasnou lázeňskou atmosféru, božský klid a blahodárné procedury.

3 noci
polopenze
Zobrazit pobyt