Při nástupu na pobyt je třeba předložit potvrzení o očkování nebo prodělání Covid-19. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních a hotelech.

Co je fitness?

Fitness

Toto slovo je v současnosti používáno velice často, a to v nejrůznějších souvislostech. Málokdo však ví, co přesně si pod výrazem fitness představit. Označuje totiž nejen sportovní činnosti, ale životní styl celkově. Ten, kdo vyznává fitness, dbá o rozvoj kondice, zdatnosti a pečuje o své zdraví. K tomu patří samozřejmě také vyvážený a zdravý jídelníček a pravidelný pohyb.

Cvičení a rozvoj kondice můžete provozovat v domácích podmínkách či v přírodě, případně si vybrat z bohaté a neustále se rozšiřující nabídky fitness studií. Jejich výhodou je zejména to, že jsou vybaveny speciálními stroji a trenažery, které si velká část populace nemůže pořídit, například z cenových, ale také prostorových důvodů.

Ačkoli některé domácnosti disponují spinningovým kolem nebo eliptickým trenažerem, jedná se vždy pouze o jednostranný pohyb. Pokud nám však záleží na rozvoji celkové zdatnosti, je nutné věnovat se více druhům sportů a posilovat co nejvíce různých svalových skupin.

Jak již bylo zmíněno, ke kvalitnímu životnímu stylu neodmyslitelně patří zdravý jídelníček, který bývá velice často obohacen o nejrůznější potravinové doplňky. Jejich užívání je stále předmětem mnoha diskuzí a názory na ně se různí. Obecně lze říci, že většina potravin, které běžně konzumujeme, obsahuje stále méně živin a většinou nestačí na pokrytí potřebného množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Pokud se navíc věnujete nějakému sportu, nebo patříte k pravidelným návštěvníkům fitness centra, potřeba těchto látek je oproti nesportujícím jedincům vyšší a potravinové doplňky jsou tedy namístě.

Jestliže patříte ve fitness světě k nováčkům, je vhodné si v začátcích nechat poradit od zkušeného trenéra, který vám nejen ukáže, k čemu dané přístroje slouží, ale rovněž dohlédne na správné provedení cviků. Vaše cvičení tak bude mnohem efektivnější.

Fitness centrem dnes disponují například lázně Třeboň, Mariánské nebo Františkovy Lázně.

Pobyty obsahující fitness

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete fitness. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Vánoce a Silvestr

Přijeďte si užít Vánoce i Silvestr během tohoto dlouhodobého pobytu. Čeká na Vás nejprve vstupní lékařská prohlídka, léčebné procedury a doprovodné večery.

14 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Přespěte a posnídejte na 2 noci

Relaxační pobyt nejen o víkendu! Neváhejte a vydejte se kouzelného prostředí Jeseníků a dopřejte si pár chvil odpočinku.

2 noci
snídaně
Zobrazit pobyt

Víkendový relaxační pobyt

Způsob obnovení duševních a fyzických sil..jednou z cest, kterou se můžete vydat, je právě tento pobyt a vydat se do Janských Lázní! Klidná příroda a okolí Vám pomohou načerpat chybějící energii.

3 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Zimní wellness probyt ALL INCLUSIVE

Užijte si zimní radovánky v Hotelu Kamzík. Hotel je jako stvořený pro klienty, kteří milují klidné dny uprostřed překrásné přírody, jelikož hotel se nachází v zalesněné oblasti. Jen si představte ty zasněžené stromy a Vás s hrnkem teplého čaje či grogu! Co víc si přát?

2 noci
all-inclusive
Zobrazit pobyt

Léčebný pobyt Tip

Stále váháte nad dovolenou? Léčebný pobyt ve Vysokých Tatrách je ta správná volba pro oddych a načerpání nové energie do dalších dnů! Překrásná příroda ve spojení odpočinku ve wellness a 8 procedurami je skvělou volbou!

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Program Minikúra na 5 nocí

Dopřejte si dostatečný odpočinek v podobě programu Minikúra. Čekají Vás dvě léčebné procedury denně, vstup do historických Římských lázní i bohaté vzdělávací a animační programy.

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt