Co je hydrojet?

Hydrojet

Masáž, jakožto výborný relaxační a uvolňující prostředek, jistě všichni velice dobře známe. I přes poměrně značné množství rozličných forem masáží mají všechny jedno společné, a to zkušeného maséra, který vám pomůže od napětí, bolesti či psychické nepohody. V případě mechanické masáže pomocí přístroje zvaného hydrojet je tomu však jinak, masérem jste totiž vy sami.

Skutečnost, že klient je sám sobě masérem má samozřejmě své klady i zápory. Ne každému aktivní role při masáži vyhovuje. Řada lidí upřednostňuje spíše masáž vedenou terapeutem, při které se mohou oddávat jeho příjemným dotekům.

Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro mechanickou masáž pomocí přístroje hydrojet, máte možnost regulovat její průběh podle vlastních potřeb a zvolit takovou intenzitu, která vám vyhovuje. To platí samozřejmě také pro problematické místo, kterému můžete věnovat více pozornosti a péče.

Samotná masáž probíhá na speciálním vodním lůžku, na jehož povrchu je gumová membrána, tudíž nedochází k přímému kontaktu s vodou. Masáž tedy můžete absolvovat v běžném pohodlném oděvu. Lůžko je opatřeno systémem řízených vodních trysek, které jsou základem celé procedury. Jejich intenzitu lze nastavit pomocí zásuvné lišty na boční straně lůžka a k dispozici je rovněž manuální ovladač, který slouží k řízení rozsahu masírované plochy.

Délka masáže se pohybuje okolo 15 - 20 minut, během kterých dochází k zvýšenému prokrvení masírované tkáně a rovněž ke stimulaci látkové výměny. To má za následek lepší transport kyslíku a živin do buněk, uvolnění svalového napětí a zmírnění případné bolesti. Dále se zlepšuje koncentrace a nechybí ani pozitivní vliv na nervovou a hormonální soustavu. Masáž je možné doporučit například po sportovní činnosti a výborně se hodí rovněž k odbourání stresu a psychického napětí.

Mechanická masáž pomocí přístroje hydrojet je velice šetrná k lidskému tělu. Její absolvování nemá téměř žádné kontraindikace, vyhnout by se jí však měli osoby s křečovými žilami.

V případě, že vás tento typ masáže zaujal, vyzkoušet ji můžete například v lázních Třeboň nebo Poděbrady.

Pobyty obsahující hydrojet

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete hydrojet. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

SPA balíček Asklepios na 6 nocí

Nechte starosti za hlavou a přijeďte do Mariánských lázní! Čekají vás tu různé blahodárné procedury a také volný vstup do hotelového bazénu a do saun.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Prožitkový víkend v samém srdci Karlových Varů

Nezapomenutelné 3 dny v samém srdci Karlových Varů... To je Prožitkový víkend s polopenzí, dvěma procedurami, Becherovkou a nádherným zázemím v podobě zcela nově zrekonstruovaného pokoje. Přijeďte a zažijte!

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Program Minikúra na 3 noci

Čtyřdenní pohoda v Mariánských Lázních s programem minikúra bude skvělou volbou pro pár odpočinkových dnů v krásném lázeňském prostředí.

3 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Lázeňský týden v Poděbradech

Potřebujete, aby si Vaše tělo pořádně odpočinulo, protože pozorujete, že poslední dobou ztrácíte sílu? Vyražte do Poděbrad a užijte si lázeňské atmosféru v klidu a pohodlí lázeňské péče.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Prožitkový pobyt v samém srdci Karlových Varů ve všedních dnech

Prožijte s námi jedinečné tři dny v Karlových Varech. Těšit se můžete na dvě procedury, volný vstup do wellness centra a prohlídku Muzea Jana Bechera.

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Program Minikúra na 5 nocí

Dopřejte si dostatečný odpočinek v podobě programu Minikúra. Čekají Vás dvě léčebné procedury denně, vstup do historických Římských lázní i bohaté vzdělávací a animační programy.

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt