Lékařská konzultace

Lékařská konzultace

Pobyty obsahující: lékařská konzultace

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete lékařská konzultace. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Detail nabídky”.

Léčebný pobyt Medical Silver

Chcete pocítit účinek minerální vody a ostatních léčebných procedur a zároveň zůstat časově flexibilní? Pokud ano, pak je tento pobyt pro Vás jako stvořený. Dvě procedury denně a strava formou polopenze v Hotelu Minerál Vám zajistí dostatek prostoru i pro Vaše další aktivity.

7 nocí, polopenze

Detail nabídky

Vánoční pohádka v srdci Moravského Slovácka ve Starém Městě v Hotelu Synot

Pohádkový Vánoční pobyt v srdci Moravského Slovácka na čtyři noci pro dva ve Wellness Hotelu Synot*** ve Starém Městě. Po příjezdu na hotel Vás čeká welcome drink v podobě kvalitního Moravského vína a vánočního cukroví. K dispozici máte po celu dobu pobytu neomezený vstup do hotelového wellness centra a můžete vybírat z nabídky relaxačních masáží.

4 noci, polopenze

Detail nabídky

Týden pohody ve Vile EVA

Týden dovolené v Luhačovicích Vás provede historií minulého století. Během pobytu rádi navštívíte místní přírodu, kde si skvěle odpočinete a načerpáte sílu na další pracovní příležitosti.

7 nocí, stravovací balíček

Detail nabídky