Při nástupu na pobyt je třeba předložit potvrzení o očkování nebo prodělání Covid-19. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních a hotelech.

Co je lékařská konzultace?

Lékařská konzultace

U většiny lázeňských pobytů pro samoplátce je před zahájením léčby vhodné konzultovat zdravotní stav a zvolené procedury s hotelovým či lázeňským lékařem. Ten vám na základě vašeho zdravotního stavu doporučí procedury, které vám prospějí, a poradí, kterým se při pobytu raději vyhnout.

Pobyty obsahující lékařskou konzultaci

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete lékařskou konzultaci. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Pobyt s plnou penzí NEJEN pro seniory na 5 nocí

Srdečně Vás zveme do Karlových Varů! Připravili jsme pro Vás 6denní pobyt plný léčebných procedur, celodenní stravy a pohodové přátelské atmosféry. Dopřejte si lázně!

5 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Antistress

Neváhejte a vydejte se tou nejpříjemnější cestou "bojovat" se stresem. V ceně tohoto úžasného pobytu máte relaxaci v bazénu či sauně a naplno si budete užívat také procedury pod odborným dohledem s lékařskou konzultací.

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Léčebný pobyt EXTRA

Znáte Bardějovské koupele? Přijeďte za jejich poznáním. Budete mít na to dostatek prostoru, jestliže si objednáte léčebný pobyt EXTRA. Čeká na Vás kompletní servis v podobě ubytování, plné penze a 4 rozmanitých procedur denně.

6 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Senior SPA

V pokročilém věku je dobré o sebe pečovat. Zde v Lázeňském domě Vám tuto péči dopřejí na vysoké úrovni. Bude Vám sestaven léčebný program přesně dle Vašich potřeb abyste si skutečně odpočinuli a načerpali energii.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Komplexní lázeňský pobyt Diana

Dopřejte si léčebný pobyt, kde Vám bude na základě lékařského vyšetření sestaven program procedur přímo na míru! Krásy lázeňské oblasti můžete poznávat na kole či pěšky, sportovní vybavení je k zapůjčení v hotelu zdarma.

7 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Léčebný program pro seniory

Pobyt pro seniory, který zahrnuje různé léčebné procedury. Díky lékařské prohlídce bude vše na míru klienta. Odpočinete si a naberete novou sílu.

7 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt