Provoz hotelů je vyhlášením MZČR do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro testované a očkované a pro pacienty po covidu. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Lékařská konzultace

Lékařská konzultace

U většiny lázeňských pobytů pro samoplátce je před zahájením léčby vhodné konzultovat zdravotní stav a zvolené procedury s hotelovým či lázeňským lékařem. Ten vám na základě vašeho zdravotního stavu doporučí procedury, které vám prospějí, a poradí, kterým se při pobytu raději vyhnout.

Pobyty obsahující lékařskou konzultaci

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete lékařskou konzultaci. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Aqua Vital 3 noci

Objevte blahodárné účinky vody a nechte se hýčkat v Lázních Lúčky na Slovensku. Čeká na vás úžasná plná penze a bohaté využití hotelových bazénů.

3 noci
plná penze
Zobrazit pobyt

Léčebný pobyt s plnou penzí na 7 nocí

Užijte si týden plný péče o Vaše zdraví! Navíc v krásném prostředí nejznámějších českých lázní. Projděte se po kolonádě, vydejte se na procházku po okolí. Záleží jen na Vás, jak si týden v Karlových Varech užijete. Objevte kouzlo lázeňské péče!

7 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Tradiční léčba

Tradiční léčba si poradí s Vašimi zdravotními obtížemi, ale bude dobrou volbou i pro prevenci a posílení Vašeho zdraví. Procedury sestavené lékařem přesně na míru pro Vás budou to pravé!

7 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Advent v lázních na 14 nocí

Zveme Vás na 15denní adventní pobyt do Františkových Lázní, kde si užijete dokonalou relaxaci plnou lázeňských procedur a volný vstup do bazénu. Prožijte tento kouzelný čas v kouzelných lázních. Budete skutečně nadšení!

14 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Fit týden pro zdraví

Fit týden pro zdraví zahrnuje ubytování s chutnou polopenzí a lázeňskými léčebnými procedurami, které zlepší Váš zdravotní stav. Dbejte na prevenci a pečujte o své zdraví. Jste srdečně zváni do Mariánských Lázní!

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Wellness pobyt na 4 noci v Karlových Varech

Užijte si wellness o něco déle a nechte se hýčkat vodami Vřídla v minerálních koupelích i rukama našich zkušených terapeutů. 3 procedury každý den pro Vaše zdraví i relaxaci.

4 noci
polopenze
Zobrazit pobyt