Co je lékařská konzultace?

Lékařská konzultace

U většiny lázeňských pobytů pro samoplátce je před zahájením léčby vhodné konzultovat zdravotní stav a zvolené procedury s hotelovým či lázeňským lékařem. Ten vám na základě vašeho zdravotního stavu doporučí procedury, které vám prospějí, a poradí, kterým se při pobytu raději vyhnout.

Pobyty obsahující lékařskou konzultaci

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete lékařskou konzultaci. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Wellness pobyt

Příjemná wellness cesta k dosažení rovnováhy mezi fyzickou, emocionální a duševní stránkou Vašeho života.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Zdraví v Piešťanech na 3 noci (Velikonoční pobyt)

Nechte se hýčkat během Velikonoc v Piešťanech! Těšit se můžete na blahodárné procedury a odpočinek v bazénu nebo sauně.

3 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Komplexní léčebný pobyt

Vraťte se ke kořenům tradiční lázeňské léčby a dopřejte si léčebný pobyt v nádherných Mariánských Lázních. Čeká Vás maximální komfort, výborná gastronomie, profesionální lázeňská péče, velké množství léčebných procedur a mnoho dalšího.

7 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Tradiční luhačovická kúra

Udělejte něco pro své zdraví a navštivte Lázně Luhačovice! Krásné pohodové prostředí a zároveň léčebný program individuálně sestavený přesně dle Vašich potřeb, co víc si můžete přát?

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Týdenní léčba slatinou

Léčebný lázeňský program s procedurami využívajícími sílu slatiny, kterou lázně odebírají z vlastního ložiska je určen pro všechny věkové kategorie a je vhodný pro relaxaci a revitalizaci celého těla.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Aqua Vital na 2 noci

Užijte si blahodárné účinky vody a dopřejte si pobyt v Lázních Lúčky na Slovensku. Čeká na vás úžasná plná penze, léčebné procedury a bohaté využití hotelových bazénů.

2 noci
plná penze
Zobrazit pobyt