Co je lékařská konzultace?

Lékařská konzultace

U většiny lázeňských pobytů pro samoplátce je před zahájením léčby vhodné konzultovat zdravotní stav a zvolené procedury s hotelovým či lázeňským lékařem. Ten vám na základě vašeho zdravotního stavu doporučí procedury, které vám prospějí, a poradí, kterým se při pobytu raději vyhnout.

Pobyty obsahující lékařskou konzultaci

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete lékařskou konzultaci. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Zdravá záda

Ulevte si od bolesti zad a kloubů v tomto jedinečném pobytu. Čeká Vás lékařská prohlídka a plno regeneračních procedur v úžasném prostředí Hrubého Jeseníku.

6 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Zvýhodněný pobyt pro seniory 55+

Přijeďte si odpočinout do Františkových Lázní! Cenově zvýhodněný pobyt pro osoby starší 55 let je připraven právě pro Vás. Káva a zákusek jednou za pobyt jsou samozřejmostí! Jste srdečně zváni.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Komplexní léčebný pobyt

Lázeňský pobyt jak se patří v Parkhotelu Golf v Mariánských Lázních Vás jistě osloví. Lékařská péče, intenzivní a zdraví prospěšné procedury, včetně neomezeného vstupu do vyhřívaného bazénu či pitné kúry. Vítejte a nechte o sebe pečovat odborníky!

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Lázně na zkoušku

Vyrazte si na skok do lázní a vyzkoušejte si Lázně na zkoušku, která Vám poskytnou jak odpočinek, tak sportovní aktivitu. Čeká na Vás jedna procedura denně, která Vám bude určena přímo na míru lékařem.

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

SPA Medical 2023

Deseti denní pobyt plný léčebných procedur přesně podle Vašeho gusta. Můžete si užít plavání v rehabilitačním bazénu, pohybovou terapii či masáže.

9 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Pobyt RELAX

Dopřejte si pobyt, který je zaměřen na relaxaci organizmu, odbourání stresu a prevenci civilizačních chorob. Zasloužený relax si budete moci vychutnat díky různorodým procedurám.

4 noci
polopenze
Zobrazit pobyt