Co je masáž Dolce Vita?

Masáž Dolce Vita

Stres je naším každodenním věrným společníkem, který však stojí za mnoha problémy a civilizačními onemocněními. I přes to, že je určitá míra stresu stimulující a pro organismus neškodná, v dnešní uspěchané době se s ním setkáváme v míře, která již rozhodně zdravá není. Někteří z nás se s ním vypořádávají lépe, jiní podstatně hůře, v každém případě je vhodné najít si činnosti, které nám pomohou toto napětí uvolnit a načerpat novou energii do života.

Pokud nemáte k dispozici zrovna mnoho času a přesto cítíte, že vám dochází energie, pak skvěle poslouží různá dechová cvičení nebo malá soukromá dovolená. K té vám postačí pouhé 3 minuty, během kterých se v mysli přenesete na vysněné místo kdekoliv na světě. Přitom dochází k celkovému zklidnění, snižuje se tep a samozřejmě na chvilku zapomenete na starosti, které vás ještě před okamžikem trápily.

K hlubší a výraznější relaxaci jsou pak vhodné různé druhy koupelí obohacené například o voňavou přísadu, která navodí příjemné pocity. Mnoho lidí nalézá duševní pohodu také během masáže. Jejich nabídka je dnes opravdu bohatá a jistě uspokojí i ty nejnáročnější jedince. V případě, že patříte mezi ty, kteří rádi zakusí něco nového a neznámého, pak jistě neváhejte a navštivte masáž Dolce Vita.

Jedná se o spojení relaxační aroma masáže a speciální masáže horkými ručníky. Během aroma masáže jsou do pokožky jemně vmasírovány éterické oleje zajišťující její prokrvení, zvýšení činnosti lymfatického systému a urychlení regenerace. Protože se jedná o vysoce těkavé látky, pronikají poměrně rychle také do čichového centra, kde prostřednictvím nervové soustavy působí na organismus a příznivě ovlivňuje mnoho dějů v něm probíhajících.

Masáž horkými ručníky pak díky teplu pomáhají uvolnit svalové napětí a dále podporují krevní oběh a lymfatický systém, čímž dochází k vylučování toxických látek z těla. Spojení těchto dvou druhů masáží představuje opravdu účinný způsob, jak se zbavit únavy a vyčerpání a obnovit psychickou pohodu.

Kontraindikacemi masáže Dolce Vita jsou infekční či akutní zánětlivá onemocnění, křečové žíly, horečnatá onemocnění a těžké krvácivé stavy.

Jestliže máte chuť tuto masáž vyzkoušet, učinit tak můžete například v Mariánských Lázních.