Co je ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí?

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Ošetření pleti galvanickou špachtlí je nejmodernější způsob čištění pleti. Jedná se o nebolestivou, ale velmi účinnou metodu, která funguje na principu vysokofrekvenčních elektromagnetických vln.

Ošetření je vhodné pro muže i pro ženy a měla by ho provádět pouze odborně proškolená osoba. Ultrazvuková špachtle je přístroj s nástavci pro ošetření všech typů pleti. Zpravidla se ošetřuje pokožka obličeje, krk a dekolt. Ošetřující může vybrat z různých intenzit a druhů elektromagnetického vlnění podle typu a stavu vaší pleti. Rozhodně se nemusíte bát podráždění a zarudnutí, jako tomu bývá u běžného kosmetického manuálního čištění.

I přesto, že zní název procedury poněkud děsivě, není se čeho bát. Vyšetření nebolí, nepálí a není ani nijak nepříjemné. Jediné, co vás při relaxaci může rušit, je zvuk ultrazvukové špachtle, který je i lidským uchem slyšitelný. Špachtle, tedy přístroj, který vypadá jako o něco menší ovladač na televizi, se k obličeji přikládá pod úhlem 45°. Při ošetření se se špachtlí pohybuje jemnými tlačivými pohyby, díky kterým se všechny nečistoty a kožní maz dostanou na povrch pleti, odkud je pak ošetřující jemně setře vlhkým ubrouskem.

Postup ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí je většinou následující: odlíčení pleti a ošetření tonizujícím krémem, očištění obličeje a dekoltu pomocí ubrousků nebo vatových tamponů, samotné čištění špachtlí a poté závěrečná péče a dočištění případných nedokonalostí.

Tento druh procedury pomáhá od akné, pupínků, černých teček a od jemných vrásek. Doporučovaná frekvence čištění je zhruba 1x měsíčně. Dopřejte své pleti maximálně šetrnou péči a vyzkoušejte ošetření ultrazvukovou špachtlí v lázních Jeseník nebo v Lednici.