Co je ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí?

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Ošetření pleti galvanickou špachtlí je nejmodernější způsob čištění pleti. Jedná se o nebolestivou, ale velmi účinnou metodu, která funguje na principu vysokofrekvenčních elektromagnetických vln.

Ošetření je vhodné pro muže i pro ženy a měla by ho provádět pouze odborně proškolená osoba. Ultrazvuková špachtle je přístroj s nástavci pro ošetření všech typů pleti. Zpravidla se ošetřuje pokožka obličeje, krk a dekolt. Ošetřující může vybrat z různých intenzit a druhů elektromagnetického vlnění podle typu a stavu vaší pleti. Rozhodně se nemusíte bát podráždění a zarudnutí, jako tomu bývá u běžného kosmetického manuálního čištění.

I přesto, že zní název procedury poněkud děsivě, není se čeho bát. Vyšetření nebolí, nepálí a není ani nijak nepříjemné. Jediné, co vás při relaxaci může rušit, je zvuk ultrazvukové špachtle, který je i lidským uchem slyšitelný. Špachtle, tedy přístroj, který vypadá jako o něco menší ovladač na televizi, se k obličeji přikládá pod úhlem 45°. Při ošetření se se špachtlí pohybuje jemnými tlačivými pohyby, díky kterým se všechny nečistoty a kožní maz dostanou na povrch pleti, odkud je pak ošetřující jemně setře vlhkým ubrouskem.

Postup ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí je většinou následující: odlíčení pleti a ošetření tonizujícím krémem, očištění obličeje a dekoltu pomocí ubrousků nebo vatových tamponů, samotné čištění špachtlí a poté závěrečná péče a dočištění případných nedokonalostí.

Tento druh procedury pomáhá od akné, pupínků, černých teček a od jemných vrásek. Doporučovaná frekvence čištění je zhruba 1x měsíčně. Dopřejte své pleti maximálně šetrnou péči a vyzkoušejte ošetření ultrazvukovou špachtlí v lázních Jeseník nebo v Lednici.

Pobyty obsahující ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Pobyt pro dámy

Otevřete dveře do světa luxusu a péče s naším Pobytem pro dámy! Vychutnejte si volný vstup do wellness centra s bazénem, vířivkou a saunami. Zkrášlete se s vybraným ošetřením obličeje od Caudalie nebo mikrojehličkovou mezoterapií. Vstupte do světa péče, kde každý okamžik je něco výjimečného.

2 noci
snídaně
Zobrazit pobyt

Pobyt pro dámy

Pozvěte své kamarádky a užijte si elegantní dámskou jízdu v jedinečném zámeckém stylu! Hotel Folwark Książęcy vás okouzlí svou unikátní atmosférou, kde se budete cítit jako v pohádce. Celkový zážitek pak umocní blahodárné procedury, které dodají Vaší návštěvě do hotelu zvláštní půvab.

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt