Provoz hotelů je vyhlášením MZČR z 26. 4. do odvolání omezen. Povoleny jsou pouze lázeňské pobyty pro pacienty po covidu a od 10. 5. také pro testované a očkované. Sledujte aktuální podmínky pobytů v lázních.

Perličková koupel

Perličková koupel

Za relaxační lázní spojenou s jemnou masáží již nemusíte jezdit nikam daleko. Stačí si domů pořídit perličkovou lázeň. Toto jednoduché, ovšem velice šikovné zařízením vám umožní dopřát si relaxaci po náročném dni, kdykoli budete potřebovat, a během chvilky se zbavit stresu a únavy.

Příjemná je rovněž její aplikace. Jedná se o přístroj, který má podobu roštu, a po vložení do vany a jejím napuštění vytváří bublinky vzduchu. Ty poté svým prouděním jemně masírují pokožku, a proto je tato procedura někdy označována jako bublinková koupel či bublinková masáž.

I přes to, že je možné si díky své nenáročnosti vychutnat perličkovou koupel v pohodlí domova, patří také samozřejmě do nabídky většiny lázní. Způsob aplikace se nijak neliší. Lázeň se provádí ve vaně s vodou o teplotě přibližně 37 - 38 °C, jde tedy o hypertermickou koupel. Na organismus má tato procedura hned dvojí účinek. Jednak masíruje pokožku pomocí proudících bublinek a také působí svou relativně vysokou teplotou.

V lázeňských zařízeních je bublinková koupel většinou součástí léčebných programů, je ovšem možné ji zakoupit také samostatně za účelem relaxace a posílení obranyschopnosti organismu. V takovém případě si příjemně odpočinete, uvolníte duševní napětí a zároveň také podpoříte své zdraví. Bublinky, které prostupují vodou, totiž aktivují nervová zakončení, masírují a prokrvují pokožku, a tak dochází ke stimulaci látkové výměny, tedy i zvýšenému vylučování nežádoucích a škodlivých látek z těla. Perličková lázeň rovněž zlepšuje krevní oběh a v důsledku toho se do tkání dostává nejen více kyslíku, ale také potřebných živin. Svaly tak mohou lépe regenerovat a výše zmíněné účinky napomáhají jejich uvolnění a odstranění napětí.

Bublinková koupel se doporučuje zejména při chorobách pohybového systému, bolestech kloubů a páteře, poruchách prokrvení, dále při srdečně cévních onemocněních, vysokém krevním tlaku, poruchách spánku, neurotických poruchách, chorobné únavě, rovněž zmírňuje příznaky celulitidy a kladně působí také na stav pleti.

Perličkovou koupel není vhodné provádět v případě akutních infekcí a otevřených ran. V ostatních případech je možné ji absolvovat například v lázních Třeboň či Karlova Studánka.

Pobyty obsahující perličkovou koupel

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete perličkovou koupel. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Zobrazit pobyt”.

Zadáno pro dámy

Jeďte si na pár dní odpočinout do Hotelu Spa Smetana - Vyšehrad v Karlových Varech a věnujte se jen sama sobě. Nechte se hýčkat kosmetickými procedurami a masážemi.

2 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Pobyt EXKLUSIVE na 7 nocí

Týden plný té nejlepší lázeňské péče si můžete užít díky tomuto exklusivnímu pobytu, který je nabitý relaxačními procedurami. Přijeďte uvolnit tělo i mysl do Spa Hotelu Garni Löwenstein v Konstantinových Lázních.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Podzimní odpočinek

Barevný podzim a chladné dny Vám poskytnou důvod, abyste se naučili odpočívat a dopřáli si relax ve wellness. Procedury máme pro muže a ženy a volný vstup do bazénu a fittness pro všechny.

4 noci
polopenze
Zobrazit pobyt

Wellness pobyt

Nechte se rozmazlovat. Užijte si klidné prostředí lázní Luhačovice s příjemnými relaxačními procedurami. Odpočívat je nutné po celý rok a to v každém ročním období.

7 nocí
plná penze
Zobrazit pobyt

Medical Kardio

Neváhejte a vyzkoušejte nejúčinnější terapie pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění a zavítejte do nádherných Konstantinových lázní. Po tomto pobytu nabitém lázeňskými procedurami budete odjíždět plni energie a vitality.

7 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt

Antistresový pobyt na 5 nocí

Nechte všechny starosti za dveřmi a užijte si ničím nerušené chvíle odpočinku. Pečlivě vybrané procedury a neomezený vstup do hotelového wellness světa se postarají o Vaše uvolnění.

5 nocí
polopenze
Zobrazit pobyt