Świeradów Zdrój – perfektní destinace na wellness víkend

Vydejte se do polských Jizerek za krásnou přírodou i skvělými službami

Rádi byste si na pár dní odpočinuli a zároveň prozkoumali novou destinaci? Máme pro vás několik tipů na wellness víkend kousek za hranicemi v malebném městečku Świeradów Zdrój.

Świeradów ZdrójNecelých 13 kilometrů od Nového Města pod Smrkem se v polské části Jizerských hor rozléhá město Świeradów Zdrój. Lázeňská léčba s využitím místních léčivých pramenů tu má tradici již od 16. století. V současnosti patří Świeradów Zdrój k oblíbeným destinacím, kam návštěvníci míří nejen za léčbou zdravotních obtíží, ale především za pasivním i aktivním odpočinkem. 


HOTEL BUCZYŃSKI MEDICAL & SPA

Za parádním wellness a skvělými službami sem můžete přijet i vy. Na Spa.cz pro vás máme hned několik možností! Jako první bychom vám rádi představili čtyřhvězdičkový Hotel Buczyński Medical & Spa. Leží v samém srdci lázeňského města a zároveň je to odtud jen pár kroků do přírody. V okolí najdete široké spektrum aktivního vyžití, do nějž patří několik lesních cyklostezek nebo třeba největší vyhlídková věž v Evropě Sky Walk Tower. 

Hotel Buczyński Medical & Spa
Přímo v hotelu na vás čeká luxusní ubytování v zámeckém stylu s moderním wellness, kde si zakládají na holistickém přístupu k léčbě. Při pobytu SPA balíček na 3 noci můžete vyzkoušet nejen masážní vodní lůžko Medy Jet, ale také si vybrat z několika druhů relaxačních masáží. Vstup do wellness i hotelového bazénu je v rovněž zahrnut v ceně.
SPA balíček na 3 nociA abyste měli ještě o důvod víc se k našim sousedům vypravit, nalákáme vás na špičkovou gastronomii. V balíčku je zahrnuta polopenze formou bufetu, ale pokud si nechcete s jídlem lámat hlavu, můžete si dokoupit i plnou penzi. 

Hotel Buczyński Medical & SpaV Hotelu Buczyński Medical & Spa je možné ubytování i s dětmi nebo s domácími mazlíčky. Nezapomeňte je však uvést do poznámky při rezervaci.


HOTEL MAGNOLIA I

Druhý hotel v Świeradówě Zdróji, do kterého vás pozveme, se honosí názvem Hotel Magnolia I. I ten je situovaný v centru města u hlavní promenády, kde si můžete nerušeně užívat pobytu v zeleni nebo si vychutnat kávu s něčím sladkým na zub. Hotel se specializuje na rehabilitační i rekreační pobyty, tudíž si v něm každý najde to své! Kromě velikého SPA centra hotel provozuje také jeden z největších krytých bazénů ve městě. 

Hotel Magnolia I
Víkendový Wellness pobyt s polopenzí na 2 noci nabízí tolik odpočinku, kolik se ho jenom do necelých 3 dní vejde – solná jeskyně, jacuzzi a neomezený vstup do krytého bazénu. V pobytu jsou zahrnuty snídaně a večeře formou bufetu, na oběd můžete zajít do hotelové restaurace nebo se vydat do ulic. 

Wellness pobyt s polopenzí na 2 noci

Ve Spa Rooms je poskytována široká škála masáží a vy si tak k pobytu můžete dokoupit např. masáž s horkými kameny a olejem pro uvolnění těla i mysli. V nabídce jsou dále také peelingy a různé rituály. 


Jestliže si chcete užít víkend opravdu naplno, wellness v Polsku je skvělou volbou! Vyberte si z naší nabídky polských pobytů a v případě, že byste potřebovali poradit, jsme tu pro vás na telefonním čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailové adrese [email protected].

Vaše Spa.cz