AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Rehabilitační sanatorium Darkov

Čsl. armády 2954/2, 73301 Karviná

Lázně Darkov

O hotelu

Rehabilitačním sanatorium Darkov je léčebné zařízení Lázní Darkov v Karviné-Hranicích. Za návštěvu stojí historické jádro města a zámek Fryštát, zámecký par Boženy Němcové nebo přilehlá Loděnice s možností zapůjčení loďky i rybaření. Od původních Historických Lázní Darkov je vzdálené 5 km. Zaměřují se zde na náročnou rehabilitaci pro širokou škálu indikací. Rehabilitační sanatorium Darkov představuje několik vzájemně propojených budov hotelového typy. Budovy jsou propojeny koridorem

Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných jednolůžkových i více lůžkových pokojích, které jsou umístěné ve dvou výškových budovách. Každý pokoj disponuje moderním sociálním zařízením, TV-SAT a pokojovým telefonem. V prostorách hotelu je k dispozici WiFi připojení.

Hostům je dále k dispozici bankomat České Spořitelny, pobočka České pošty, prodejna zdravotnických potřeb INTER META, samoobslužná prádelna, pobočka městské knihovny, prodejní galerie a půjčovna sportovního vybavení.

Parkování, u Rehabilitačního sanatoria Darkov před budovami A a B, je při příjezdu možné jen na dobu nezbytně nutnou (pro výstup a vyložení zavazadel).
Hlídané parkoviště za poplatek se nachází vedle budovy B. Platba za parkování se hradí v den nástupu. Při příjezdu na parkoviště Vám automat vydá stvrzenku, na základě které Vám bude na recepci vydána parkovací karta (500 Kč vratná záloha).

Ubytování je možné pouze pro dospělé osoby.

Stravování

Stravování v lázních Darkov zajišťuje tým profesionálů v několika jídelnách ve 2. nadzemním podlaží ve všech budovách. Klientům je poskytováno celodenní stravování s možností výběru několika druhů jídel - dietních, racionálních, bezmasých, krajových, zeleninových či výborných lázeňských specialit. V Rehabilitačním sanatoriu je k dispozici bar a v centru města také lázeňská cukrárna.

Léčebné procedury

Lázně Darkov nabízí mnoho léčebných procedur jako jsou masáže, obklady, koupele apod. Mimo procedury je možné vyžití ve wellness centru Svět vitality, kde najdete bazény s teplou vodou, whirpool s podvodními tryskami, infrasaunu, finskou nebo parní saunu.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí