S ohledem na vyhlášení vládních nařízení ze dne 21. 10. 2020 byl omezen provoz hotelů s výjimkou lázeňských léčebných zařízení.

Hotel HVIEZDA Dudince

Okružná 123, 96271 Dudince

Lázně Dudince

O hotelu

Hotel Hviezda*** se nachází v malebném lázeňském městečku Dudince na jižním Slovensku v Banskobystrickém kraji. Jedná se o nejmenší město na Slovensku v počtu obyvatel. Hotel nabízí příjemné ubytování v kompletně zrekonstruovaných pokojích nebo apartmánech s možností přistýlky. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje typu Standard, ve kterých je možné ubytovat až 180 hostů. Jsou vybaveny sprchovým koutem, balkónem, TV, telefonem, bezplatným WiFi připojením. Dále jsou v nabídce čtyři prostorné apartmány Klasik s možností až 2 přistýlek. Součástí apartmánu je balkón bez příplatku a vlastní sociální zařízení, sprchový kout, TV, telefon, wi-fi připojení. Rodinné pokoje jsou nejprostornější a splní veškeré požadavky i pro náročnější hosty, s možností až 2 přistýlek. V nabídce jsou 3 rodinné pokoje celkem pro 8 hostů. 
Za příplatek možné ubytování s menším domácím zvířetem. Parkování je bezplatné v areálu hotelu. 

Stravování

V nabídce je celodenní strava s možností zajištění dětského jídla. Snídaně se podávají formou švédských stolů. Obědy také formou švédských stolů. Večeře je podávaná výběrem z masitých, nebo vegetariánských pokrmů. Hotelová restaurace nabízí 196 míst k sezení. Příjemně strávit čas se šálkem výborné kávy nebo čaje nabízí kavárna. Posezení je zde možné na letní terase, kde se v letních měsících grilují speciality místního kuchaře.

Léčebné procedury

Wellness centrum je otevřené denně od 14:00 - 21:00 hodin. Součástí je sauna, infra sauna, parní sauna a vířivka. V balneo centru nalezne každý ten pravý odpočinek. Můžete vybírat z nepřeberného množství různorodých masáží, zábalů, hydromasáží, detoxikační koupele, peelingu, solária a mnoho dalšího. Bazén s vodními atrakcemi a vodou 28-29° si můžete užít od 7:00-21:00 Hodin.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí