Hotel Smaragd

Kúpeľná 106, 96271 Dudince

Lázně Dudince

O hotelu

Léčebný dům Smaragd je určený pro ty, kteří vyžadují spíš intimnější atmosféru. Je vhodný k pořádání kongresů, konferencí, seminářů a školení. Hotel je jednou z budov Lázní Dudince, které se nacházejí na jihu Slovenska. Lázně se zabývají léčbou pohybových onemocnění, srdečně-cévní onemocnění, neurologických onemocnění a nemocí z profesionálního přetížení. V lázních je dostupná tamní jedinečná minerální voda s kombinací oxidu uhličitého a sirovodíku.


V hotelu je dostupných 16 jednolůžkových pokojů, 118 dvoulůžkových pokojů a 5 apartmánů s balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem, WC, koupelnou s bezbariérovou sprchou, lednicí, síťkou proti hmyzu, WiFi připojením, LCD televizorem, kabelovou televizí, fénem, telefonem a uzamykatelným kartovým systémem.


V budově hotelu je jídelna, kde jsou snídaně podávány formou bufetu, a obědy a večeře se servírují, s bufetem na saláty a kompoty. V blízké budově hotelu Rubín je také Restaurace Rubín, kde si hosté mohou koupit jídlo z menu.


Ve Vitálním světě wellnea je dostupný vířivý bazén a saunový svět. Také nabízejí relaxační masáže. Rekondičně-rehabilitační centrum nabízí používání různého náčiní pod dozorem fyzioterapeuta. V Thai Relax centru si člověk může užít různé thajské masáže. V letním termálním koupališti najdete rekreační bazén, minerální bazén, dětský bazén, tobogán a další atrakce.

Stravování

V budově hotelu je jídelna, kde jsou snídaně podávány formou bufetu, a obědy a večeře se servírují, s bufetem na saláty a kompoty. K pití jsou v jídelně dostupné voda a čaj. Blízko je také Restaurace Rubín, kde si hosté mohou koupit jídlo z menu. Je zde 60 míst k sezení, a venkovní terasa jich má dalších 40.

Léčebné procedury

Vitální svět wellnea se nachází v budově hotelu Rubín. Zde je dostupný vířivý bazén s vodními tryskami a protiproudem, kde se dá buď jednoduše relaxovat nebo se účastnit hodiny vodní gymnastiky, a také saunový svět, se suchou, parní a infra saunou, které pomáhají zvyšovat odolnost organismu. Také jsou v nabídce relaxační masáže. Nachází se tu i whirlpool, tepidarium a vana pro pár. Rekondičně-rehabilitační centrum nabízí použití různého náčiní pod dozorem fyzioterapeuta. V Thai Relax centru si člověk může užít různé thajské masáže. Navštívit také můžete letní termální koupaliště, vzdálené zhruba 300 m od areálu lázní. Zde najdete rekreační bazén, minerální bazén, dětský bazén, tobogán a další atrakce. Pro aktivní odpočinek je pak dobré sport centrum s fitness centrem, venkovním bazénem a hřišti pro různé míčové sporty.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno – podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.