Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Josefa Hory 673/11, 79001 Jeseník

Lázně Jeseník

O hotelu

Luxusní čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Villa Regenhart se nachází v lázeňském městě Jeseník. Hotel s moderním wellness centrem je nově zrekonstruovaný, a je situován v překrásné zahradě nedaleko historického centra města a Smetanových sadů. Původní novobarokní zámecká vila nabízí svým návštěvníkům komfortní ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích, superiorech a apartmánech s nádherným výhledem na panorama Hrubého Jeseníku a Studničního vrchu. Kapacita hotelu je 59 lůžek včetně přistýlek / 19 pokojů. Hotelovým hostům je k dispozici též stylová restaurace, lobby bar s krbem a slunná terasa s výhledem do zahrady. Dovolujeme si Vás upozornit, že pobyty s dětmi mladšími 12 let je možno rezervovat po předchozí domluvě.

Lázně Jeseník leží v nadmořské výšce 620 m.n.m. Jsou známé množstvím minerálních pramenů využívaných především k léčbě onemocnění dýchacího ústrojí, potíží krevního oběhu a nervových onemocnění. Za zmínku stojí tzv. Stezka po pramenech, po které se návštěvníci mohou vydat a ochutnat léčivou vodu. Na hotelové recepci Vám rádi poradí, k dostání je zde i podrobná mapka všech stezek.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí hostům pokrmy domácí kuchyně, připravované výhradně z čerstvých regionálních surovin. Restaurace sestává z hlavní jídelní části, dále pak návštěvníci mohou využít posezení ve stylovém lobby baru s krbem či si odpočinout na venkovní terase s výhledem do zahrady.

Léčebné procedury

Masáž celková nebo částečná, masáž infinit - částečná nebo celková, masáž lávovými kameny, masáž medová, bambusová, baňkování, reflexní masáž plosky nohy, masáž hlavy energetická, lymfodrenáž, masáž čínská tlaková, havajská masáž, masáž pro těhotné. Rituály s masáží a zábalem: formovací, skořicový, konopný, čokoládový. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí