Pobyty Lázně Lenti

k dispozici celkem 4 nalezené pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Rekreační pobyt na 7 nocí

Týden plný ničím nerušeného odpočinku si budete moci dopřát s tímto pobytovým balíčkem v Hotelu Balance v jedinečných Lázních Lenti. Neomezený vstup do wellness se postará o Vaši relaxaci.
  • 8 dní 7 nocí
  • polopenze

od 11 933 Kč

cena za osobu / 7 nocí

od 11 933 Kč

Detail pobytu

Relaxační pobyt na 5 nocí

Báječná relaxace v Lázních Lenti na Vás čeká, pokud se rozhodnete využít nabídku tohoto skvělého pobytového balíčku. Těšit se můžete na neomezené využití wellness pro pohodovou relaxaci.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 9 170 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 9 170 Kč

Detail pobytu

Víkendový pobyt

Užijte si báječný víkend v Lázních Lenti a dopřejte si ničím nerušené chvíle odpočinku. Díky neomezenému vstupu to hotelového wellness centra budete moci báječně relaxovat.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 4 339 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 339 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Pobyt ve všední dny

Toužíte-li po pohodově strávených chvílích, relaxaci a ještě si chcete dopřát odpočinek? Thermal Hotel Balance je tím pravým místem pro relaxaci! Okamžiky v tomto hotelu si zcela jistě zamilujete.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 3 978 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 978 Kč

Detail pobytu

Lázně Lenti

Pobyty Lázně Lenti

Navštivte maďarské lázně Lenti a užijte si maximální relaxaci, kterou vám nabízí rozmanité wellness pobyty. V lázních Lenti v jihozápadní části Maďarska na vás čeká moderní lázeňský areál, který se skládá z bazénu s termální vodou, dětského brouzdaliště a plaveckého bazénu. Wellness pobyty nabízí příjemné lázeňské procedury, saunový svět a odpočinkové masáže, které vám dopřejí wellness hotely. V lázních Lenti navštivte též Energetický park sv. Jiří, kde vás blahodárné energetické linie doslova nabijí novou sílou. Pobyty v lázních Lenti obohatí i jízda po úzkorozchodné lesní železnici, jejíž zastávku najdete hned vedle lázeňského areálu. Dovolená v lázních Lenti by nebyla kompletní bez ochutnávky vín z místního regionu a též pikantní maďarské gastronomie.