Pobyty Lázně Lipot

k dispozici celkem 5 lázeňských pobytů Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa lázní

Orchidea relax All Inclusive na 3 noci

Koho by nelákalo nechat se hýčkat v příjemném prostředí hotelu, kde Vás zahrnou špičkovým servisem All Inclusive, kde Vám nabízí širokou škálu wellness procedur, a kde je Vám k dispozici vnitřní a venkovní bazén s wellness centrem. Neváhejte a pořádně si tento relaxační pobyt, kde je vše zařízeno za Vás, užijte!
  • 4 dny 3 noci
  • all-inclusive

od 5 288 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 5 288 Kč

Detail pobytu

Jarní radovánky

Neváhejte a přijeďte si k nám odpočinout s celou rodinou. Těšit se můžete na bazény, tři sauny nebo na fitness ve wellness centru ORCHIDEA****.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

4 878 Kč 4 364 Kč

cena za osobu / 3 noci

4 878 Kč 4 364 Kč

Detail pobytu

Orchidea relax All Inclusive na 4 noci

Naplánujte si Vaši relaxační dovolenou v Maďarsku! U tohoto pobytu Vám rozhodně nebude chybět nic, v krásném a klidném prostředí hotelu Vás zahrnou luxusním All Inclusive servisem, širokou nabídkou wellness procedur a k dispozici Vám bude vnitřní a venkovní bazén s wellness centrem. Určitě si takovou péči zasloužíte!
  • 5 dní 4 noci
  • all-inclusive

od 7 059 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 7 059 Kč

Detail pobytu

Orchidea relax All Inclusive na 2 noci

Chcete-li si dopřát opravdový relax s tím, že je o Vás perfektně postaráno a volno máte bohužel jen pár dní, je tento pobytový balíček přímo pro Vás. V příjemném a klidném hotelu, který nabízí širokou škálu wellness procedur je Vám k dispozici vnitřní a venkovní bazén s wellness centrem. All Inclusive Vás zahrne tou správnou péčí a Vy se budete starat jen o to pořádně si to užít.
  • 3 dny 2 noci
  • all-inclusive

od 3 594 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 3 594 Kč

Detail pobytu

Letní wellness pobyt All Inclusive na 3 noci

Potřebujete načerpat nové síly a opravdu si odpočinout? Letní období a program All Inclusive je tou nejlepší možností, o vše je postaráno a Vy pouze relaxujete. Bonusem je krásné klidné prostředí hotelu, který nabízí širokou škálu wellness procedur, a kde je Vám k dispozici vnitřní a venkovní bazén s wellness centrem.
  • 4 dny 3 noci
  • all-inclusive

od 6 058 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 6 058 Kč

Detail pobytu

Lázně Lipot

Přemýšlíte o tom, že strávíte dovolenou v maďarských lázních? Vydejte se na pobyty v lázních Lipót! Nacházejí se nedaleko od slovenských hranic a patří k nejmodernějším lázním v Maďarsku a v celé Evropě. Pobyty v lázních Lipót nabízí návštěvu bazénů s léčivou termální vodou, vodního hřiště i saunového parku. Dovolená v lázních Lipót potěší celou rodinu. Děti si užijí zábavu na skluzavkách, v dětských bazénech a na vodních atrakcích. Rodiče či prarodiče zaujmou zajímavé wellness pobyty s léčebnými a odpočinkovými procedurami, které nabízí mnohé wellness hotely. V lázních Lipót si přijdou na své i milovníci cykloturistiky, kteří se mohou vydat na okolní stezky v regionu Zadunají.