+420 483 515 290
Dnes 8:00 - 17:00

Hodnocení hotelu

93 %
Perfektní
na základě 51 recenzí
za poslední rok
Personál
97 %
Služby
95 %
Čistota
95 %
Pohodlí
90 %
Cena/kvalita
86 %

Recenze (562)

Typ klienta
Zobrazit pouze
Seřadit od

Miroslav Kunert
96 %
·
ostatní
·
22. června 2026
Bez textového hodnocení
1.Jídelna -kvalita jídla,obsluha 2.Welness část-náplň,personál, možnosti -bazén
Miramare 1 pokoj 403: velikost a vybavení velmi dobré,ale "malost " koupelny a toalety naprosto mimo standart, uTV přijimače není naladěna ani jedna rozhlas.stanice

Rostislav Bartošek
100 %
·
dospělý pár
·
15. června 2026
Celková spokojenost a poděkování všem co se na tom podíleli.

Hana Nejedlá
96 %
·
8. června 2026
Bez textového hodnocení

Sylva Doležalová
100 %
·
jednotlivec
·
25. května 2026
Byla jsem velmi spokojena. Příští rok se určitě uvidíme, snad to okolnosti dovolí.spoko
Spokojenost ze všech stran. Jak procedury, sestry velmi ochotne, velké diky kuchaři i obsluze.
Snad jen ten výtah, byl velmi vytižen.

Květa Tichá
88 %
·
jednotlivec
·
21. května 2026
Bez textového hodnocení
Jednolůžkový pokoj v části Helena, procedury, umístění hotelu. Výtah k dispozici.
Velká kapacita hotelu.Pouze jeden výtah v Miramare 2, v době jídla přetížený. Zbytečně velké porce jídla.Chybí čepované pivo. Malý bazén, kapacita není nijak omezena.Pohodlné plavání je max. pro 3 osoby. Inrasauna mimo provoz. Chybí vířivka. Objednání nápojů v restauraci probíhá na důvěru, nedávají podepsat účtenku, při odchodu jsem měla na účtu 2 nápoje, které jsem neobjednala, byly souseda.

Petr Niedermertl
92 %
·
jednotlivec
·
18. května 2026
Bez textového hodnocení

Anonym
84 %
·
jednotlivec
·
18. května 2026
Koupila jsem si pobyt jako samoplátce, že si zaplatím některé masáže, na netu nabízíte plno masérských služeb, např. havajskou masáž, reflexní masáže ? a nakonec mi doktorka řekla, že nemáte maséry ? Na sezonu by jste snad měli být připraveni a ne, že nemáte lidi. Navíc masáž na 20 min, a cena dost vysoká na 20 min ? a 20 min. není žádná pořádná masáž, čekala bych snad alespon 50 min.masáž. Bazén studený, proto tam taky nikdo nechodil, čekala jsem teplotu vody alespon 31-32 C.
jídla byla dobrá
špatná nabídka služeb, jde spíš o kvantitu než o kvalitu

Lubomir Lefler
100 %
·
dospělý pár
·
18. května 2026
Maximální spokojenost se vším

Anonym
84 %
·
dospělý pár
·
11. května 2026
Pobyt byl celkem dobrý procedůry horší .Třeba masáž 15 minut.suchá uhličitá jen od pasu dolu a když jste byla jako poslední s napuštěním plynu tak procedůra nebyla 20 minut ale jenon 15
okolí hotelu pěkné, dobré jídlo ,personál v jídelně lze jen pochválit
není co dodat

Anonym
80 %
·
dospělý pár
·
6. května 2026
Bez textového hodnocení