Hotel Thermal

Kolbai Károly utca 10, 09200 Mosonmagyaróvár

Lázně Mosonmagyarovar

O hotelu

Hotel Thermal***superior leží uprostřed zeleně nedaleko centra města Mosonmagyarovar situovaného v severozápadní části Maďarska. Nachází se 50 m od termálního koupaliště, hotel není s lázněmi přímo propojený. V prvním patře hotelu je zdravotní centrum pro procedury a wellness. V roce 2010 proběhla rekonstrukce jednotlivých pokojů a při této příležitosti byly vytvořeny i pokoje vyšší kategorie Superior.
Hotel nabízí 44 prostorných dvoulůžkových pokojů, 2 propojené rodinné pokoje a 1 apartmán ideální pro rodiny. Každý pokoj má vlastní klimatizaci, koupelnu, LCD televizi, telefon, minibar, sejf a možnost připojení k WiFi. Přímo v hotelu se nachází restaurace Termal.

Vzdálenost lázní od Prahy je ca 370 km, od Brna ca 160 km. 

Stravování

V hlavní budově se nachází restaurace Thermal, kde kuchaři připravují nejen mezinárodní, vegetariánskou a dietní stravu, ale samozřejmě i domácí speciality. Každý pátek je večeře podávána formou švédských stolů s tradičními maďarskými pokrmy za doprovodu živé hudby. K restauraci náleží i zimní zahrada, kde je možné posedět s rodinou či přáteli například při šálku kávy.

Léčebné procedury

Široká nabídka služeb v Thermal hotelu pomáhá jak k odpočinku a uvolnění, tak i k léčení a prevenci různých nemocí. V areálu lázní je lékařská ordinace, zubní lékař, plastická chirurgie a také salon krásy. Léčebné oddělení hotelu se nachází v 1.patře, poskytuje odborná lékařské vyšetření, léčivé zábaly, fyzioterapii, léčebný tělocvik, inhalace, masáže. Jednotlivé nabídky si klienti mohou vybrat z ozdravných a beauty balíčků nebo jako individuální úkony. Procedury jsou poskytovány přímo v hotelu. 

V rámci vstupů do termálních lázní FLEXUM (uvedeno u pobytových balíčků) mají hosté hotelu vstup do termálních bazénů vnitřních i vnějších, dětských bazénů, plaveckého bazénu venkovního i vnitřního. Nachází se 50 m od termálního koupaliště, hotel není s lázněmi přímo propojený.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí