Hotel Bellevue - Tlapák

nám T. G. Masaryka 654/III, 29001 Poděbrady

Lázně Poděbrady

O hotelu

Tradiční poděbradský Hotel Bellevue Tlapák se nachází přímo v srdci Poděbrad na lázeňské kolonádě s vyhlídkou na proslulé květinové hodiny a kolonádu. Tento hotel je od roku 2017 zrekonstruován. Mezi vybavení pokojů patří trezor, hotelový fén, televize a WiFi připojení. Hotelová recepce poskytuje 24 hodinový provoz. Parkoviště je zajištěno přímo u hotelu (omezený počet parkovacích míst), případně je možné využít centrální lázeňské parkoviště v ulici Lázeňská. Hotel nemá vlastní balneoprovoz, ale v sousedícím Hotelu Libenský se nachází wellness a balneo-rehabilitační centrum s profesionálním personálem a pestrou nabídkou nejrůznějších relaxačních a léčebných procedur, které budou hýčkat vaše tělo i mysl. Naleznete zde solnou jeskyni, sauny, masáže i koupele. Hotel Libenský je propojen s hotelem Zimní lázně, kde naleznete rehabilitační bazén. Poděbrady jsou skvostné město pro všechny. Klidné a přitom kypící kulturou i krásnou přírodou, na své si přijde milovník relaxu a gastronomie, zvídavý výletník, zamilovaný pár, rodina nebo třeba aktivní sportovec, který si chce zlepšit formu na cyklostezce. Poděbrady jsou ideální zákadnou pro výlety do okolí. K dispozici je půjčovna kol, na Labi kotví výletní loď Král Jiří, svézt se můžete vyhlídkovým vláčkem a až vám budou Poděbrady malé, můžete se vypravit do ZOO Chleby, na zámek Loučeň či navštívit Nymburk nebo Kutnou Horu, to vše je v okruhu třiceti kilometrů. Také o kulturní akce je v lázních postaráno, program je pestrý.

Prohlédněte si aktuální nabídku pobytů v Hotelu Bellevue Tlapák.

Stravování

Příjemná nově zrekonstruovaná klimatizovaná hotelová restaurace nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně. V restaurace je pítko minerální vody Poděbradky. V hotelu se nachází restaurace s italskými pokrmy Ristorante Pasta & Risotto. Velice lákavou nabídku poskytuje i nedaleká kavárna Viola s výbornou kávou a domácími dezerty nebo kavárna Hodiny s výhledem na proslulé poděbradské květinové hodiny.

Léčebné procedury

V tomto hotelu nejsou poskytovány lázeňské procedury. Procedury jsou nabízeny ve vedlejším hotelu Libenský, který disponuje i kvalitně vybavenou elektroléčbou a rehabilitací včetně tréninkové ergometrie. V hotelu Libenský naleznete také pramen minerální vody Poděbradky. Některé procedury probíhají také v Letních lázních.
Mezi procedurami naleznete:

  • koupele (uhličitá koupel, přísadová koupel, perličková koupel, medová koupel)
  • masáže (klasická masáž, hydrojet, částečná klasická masáž, přísadová celotělová masáž, Candella masáž, lymfatická masáž, mořská masáž, reflexní masáž plosky nohy, masáž lávovými kameny, medová masáž, aromaterapeutická masáž)
  • zábaly (přísadový zábal, ovesný zábal, reminelizační a zpevňující zábal “Vital“, detoxikační zábal z mořských řas, bahenní zábal z Mrtvého moře, parafínový zábal)


Video

Zobrazit Hotel Bellevue - Tlapák na videu
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Golfi Hotel Golfi
Hotel Golfi
Na Kopečku 595, Poděbrady, 29001, Lázně Poděbrady
Hotel Golfi najdete v centru lázeňského města Poděbrady v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. K odpočinku a relaxaci slouží našim hostům 22 standardně vybavených pokojů s výhledem na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi osobní atmosféru...
33 pobytů

Perfektní

1067 recenzí

33 pobytů

Hotel U Kata Hotel U Kata
Hotel U Kata
Štefánikova 92, Kutná Hora, 28401, Wellness hotely - různé
Rodinný wellness hotel U Kata se nachází v historickém centru města a nabízí nejkomplexnější hotelové služby v Kutné Hoře. Na naše hosty čekají útulné pokoje, stylová středověká restaurace, kavárna s letní terasou, wellness centrum s pivními lázněmi,...
22 pobytů

Perfektní

1194 recenzí

22 pobytů