AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Penzion Majorka

Slatinice 20, 78342 Slatinice

Lázně Slatinice

O hotelu

Penzion Majorka*** byl nově vybudován ze secesního statku, který byl vystavěn Janem Husičkou na konci 19. století. Jedná se o jednu z lázeňských budov Lázní Slatinice, je vzdálena ca 400 m od Lázeňského domu Balnea. Slatinice se nacházejí 12 km od Olomouce a nabízejí krásné zázemí pro Vaši lázeňskou dovolenou. V okolí penzionu se nachází přírodní park Velký Kosíř. Ubytování je poskytováno v 16 pokojích o celkové kapacitě 30 lůžek s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky. K vybavení každého pokoje patří LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon a lednička. Pro náročnější klienty je k dispozici Prvorepublikový pokoj a VIP apartmá Pekárna, vybavené stylovým nábytkem a americkými kamny. Nechybí 2 bezbariérové pokoje pro vozíčkáře či invalidní osoby. Všem ubytovaným je k dispozici společenská místnost s jídelnou, která nabízí pohodlné posezení. Parkování je zajištěné v objektu penzionu. Na procedury a stravování (kromě snídaní) se dochází do LD Balnea. 

Stravování

Ubytovaní hosté si mohou objednat pro svůj pobyt stravování formou polopenze či plné penze. Snídaně je podávána formou bufetu přímo v budově penzionu. Obědy a večeře jsou podávány v lázeňském domě Balnea v areálu Lázní Slatinice.

Léčebné procedury

Lázeňské služby jsou poskytovány v těsné blízkosti penzionu v areálu lázní, ca 400 metrů vzdáleném domě Balnea. Lázně poskytují léčebné i relaxační pobyty, ale i speciální léčebné pobyty jako je pobyt pro muže po operaci prostaty nebo pobyt zaměřený na léčbu poruch plodnosti. Díky sirovodíkovému pramenu se zde léčí nemoci pohybového ústrojí, nervové, kožní, onkologické a oběhové. V privátním spa naleznete relaxační vanu, relaxační zónu. V saunovém světě parní saunu, combi saunu suchou a infrasaunu, přívalovou sprchu, vědro a tropický déšť.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí

Hotel Flora Balneo Hotel Flora Balneo
Hotel Flora Balneo
Krapkova 34, Olomouc, 77900, Wellness hotely - různé
Mezinárodní hotel Flora***/**** s dlouhou tradicí, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, se nachází v Olomouci a svojí výškou nabízí překrásný výhled na město a jeho blízké okolí. Hotel je ideálně umístěn nedaleko historického centra města, v klidné zóně...
29 pobytů

Perfektní

34 recenzí

29 pobytů

Hotel SENIMO Hotel SENIMO
Hotel SENIMO
Pasteurova 905/10, Olomouc, 77900, Wellness hotely - různé
  Nabízíme komfortní ubytování v čistém a nekuřáckém prostředí. Kapacita hotelu je 28 pokojů a celkem 55 lůžek, recepce je otevřena non-stop. V ceně ubytování je snídaně, připojení na Internet, parkování. Hotelová restaurace poskytne příjemné posezení,...
7 pobytů

Perfektní

161 recenzí

7 pobytů