Darujte relaxaci jednoduše s dárkovým poukazem Spa.cz.

Hotel Termál

Vyhne 249, 96602 Vyhne

Lázně Vyhne

Aktuality

O hotelu

Hotel Termál se nachází v nádherném prostředí Štiavnických vrchů, v obci Vyhne. Celková kapacita je 72 pevných lůžek a 14 přistýlek. Hostů mají na výběr z jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, dvou apartmánů a jednoho rodinného pokoje. Mezi vybavení všech pokojů patří koupelna se sociálním zařízením, LCD televize se satelitním příjmem, telefon a wifi připojení. Některé pokoje disponují i balkonem. V příjemné hotelové restaurac si můžete pochutnat na tradičních pokrmech, ale i na sezonních specialitách. V letních měsících je otevřena i venkovní terasa. Designový wellness Hotelu Termál má komorní atmosféru a využít můžete například termální bazén. K dispozici je také saunový svět a nechybí možnost masáží. Parkování je možné v blízkosti hotelu.

Stravování

Hotelová restaurace má příjemnou atmosféru a pochutnat si zde můžete na tradičním pokrmech, ale i na sezonních specialitách. V létě můžete k posezení využít i venkovní terasu. 

Léčebné procedury

Hotelové wellness centrum disponuje bazénem s termální vodou z vlastního pramene, bez chemické úpravy, a s teplotou vody 36 °C. Dále zde můžete využít oddychový bazén, saunový svět, hydroterapii, termoterapii či masáže. 
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.