Hotel Venus

Sport utca 10, 08749 Zalakaros

Lázně Zalakaros

O hotelu

Rodinný Hotel Venus *** se nachází v bezprostřední blízkosti termálních lázní Zalakaros, necelých 100 metrů, ve velmi klidném prostředí. Hotel je součástí komplexu Aphrodite, ve kterém mají hosté k dispozici vnitřní a venkovní bazén, sluneční terasu, vířivku, saunový svět a další relaxační procedury. Hotel Venus poskytuje hostům celkem 36 pokojů a mezi vybavení patří televize, minibar, telefon, trezor a wifi připojení. Klimatizace je dostupná za příplatek. Některé z pokojů disponují balkonem. V hotelové restauraci si můžete pochutnat na klasických pokrmech i na specialitách. Parkování je možné za příplatek na hotelovém parkovišti nebo v garážích.

Stravování

V hotelové restauraci je kladem důraz na kvalitní a čerstvé potraviny od místních farmářů. Pochutnat si můžete na klasických pokrmech, ale i na regionálních specialitách.

Léčebné procedury

Wellness procedury a další aktivity jsou dostupné v sesterském hotelu Aphrodite - vnitřní a venkovní bazén, sluneční terasa, vířivka, saunový svět a další relaxační procedury. Využít můžete také služeb kadeřnictví nebo kosmetiky.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí